Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jeleket küldjek felé,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jeleket küldjek felé, hogy észrevegye, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú,de nem tudom,hogy hogyan mutassam ki neki.Szoktam nézni,és van amikor összetalálkozik a tekintetünk,de akkor általában elnézek másfelé.Nem akarom,annyira sokat nézni,meg bámulni.Csak látásból ismerem őt,még nem beszéltem vele,de egy suliba járunk,csak ő pár évvel idősebb nálam.
2010. máj. 13. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
ne radioaktívakat mert megöli :D
2010. máj. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:D:)
2010. máj. 13. 20:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne nézz el másfele, mert az úgy jön le nekünk, hogy nem akar minket nézni, tehát biztos, hogy nem jövünk be neki ;D

21/F

2010. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szerintem egy huncut mosoly megoldaná a problémát.

Megkérdezhetem hova jársz iskolába?(van egy lány a sulimban, aki tetszik, de nem tudom ő mit akar)

2010. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Egyenirányított szinuszjeleket. Majd 5 periódusidő után 5 periódusnyi négyszögjelet, aztán folyamatosan erősítsd másodpercenként 10 dB-lel. Attól biztos begerjed.
2010. máj. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hát sztem is ne félj vagynemtom ilyenkor mikor elnézel gondolom megilyedsz egy picit na ne ilyedj meg amikor rád néz ha ő nem néz el akkor mosolyogj ha erre nem lép semmit akkor te menny oda hozzá és ismerkedjetek :) ha ezek után még semmi akkor sztem nem akar tőled semmit :(
2010. máj. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
füstjeleket
2010. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
vagy morze, vagy süket-néma izé... ojan mutogatósat érted nem?
2010. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hé, te véletlenül nem én vagy?:D

Ne kapd el a tekinteted, ilyenkor inkább ahogy vki már írta, ejts meg egy huncut mosolyt.:)

2010. máj. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem amikor látod és tudod h egy darabig ott marad ahol volt akk pl a bnőiddel menj el arrafelé...és mindezt úgy csináld mintha nem direkt lenne...én ezt szoktam csinálni ha valami ilyesféle problémával küzdök...

és csak bátran...;) nem lesz baj! :D

2010. máj. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!