Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a fontosabb az ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a fontosabb az ismerkedésnél: az, hogy ki vagy; vagy az, hogy mit teszel és hogyan beszélsz?

Figyelt kérdés

Ahogyan olvastam és hallottam mások csajozási módszereiről, úgy vettem észre, hogy nagyjából kétféle módon csinálják azok, akik sikeresek.

Az egyik a PUA stílusú, akik különféle elmés trükkökkel operálnak és azoknak a segítségével hálózzák be a lányt, míg a másik kategória inkább arra megy rá, hogy 100%-osan a külsőségeket hangsúlyozza ki. Tehát kigyúrt test, ahhoz illő, méregdrága ruházat, szoláriumozott bőr és egy-két egyéb figyelemfelhívó tényező.A szöveg és testbeszéd az ő esetükben sokkal kevésbé fontos, elég, hogy látszik a külsejükön, hogy "igazi bika vagyok".

Ha valaki normál ember, akkor melyik variációra érdemesebb rágyúrnia?


2010. szept. 13. 14:23
 1/2 Szupermókus ***** válasza:
Fontos a megjelenés én mindig az tapasztaltam. Egy kicsit legyél visszafogottan elegáns. Pl egy farmer, világos ing, sötét zakó, divatos bőrcipő. A felfújtak nem feltétlen érdeklik a nőket. Az a fontos hogy beszélsz, milyen a hanglejtésed, mennyit kérdezel és hogy mit... Legyél udvarias és ne nézd le. Kb ennyi
2010. szept. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ideális esetben egy PUA sem "elmés trükkökkel" hálóz be lányokat, hanem megtanulja hatásosan kifejezni a személyiségét és vonzó emberré válik - nem csupán tetteti azt.


Az, hogy ki vagy valójában, mindig a felszínre kerül, a gesztusaid, a mimikád, a reakcióid előbb-utóbb lelepleznek. Nyilván a 100%-osan a külsőségek kihangsúlyozása is bejön egyes embereknek, de csak erre alapozni hülyeség lenne.

2010. okt. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!