Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek mi a fontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mi a fontosabb a külső vagy a belső?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 21:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Nekem az a kedvencem ha van külseje meg belseje is.
2011. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A belső.

Mit kezdjek egy trógerrel? Hiába Adonisz, ha mondjuk buta, mint a föld.

2011. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Nekem ugyan olyan fontos mind2.
2011. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nemrég megismerkedtem egy fiúval, külsőre nem vonzott. És annyira magához ragadott, annyira vicces és megértő, és minden...jól elbeszélgetünk. És minél jobban megismerem, annál jobban vonzódom hozzá külsőleg is.
2011. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mert ha szép de belsőre meg nem akkor nem ér semmit.És ha belüről jó de kivűlről meg nem tetszik akkor se.3 válaszoló voltam
2011. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
mindkettő. a legtöbb ember külső alapján fog meg, az alapján választod ki, meg akarod e ismerni, vagy sem. de az, hogy lesz e belőle kapcsolat, vagy sem, az nálam már leginkább a belsőn múlik. csak a külső alapján senkivel nem jövök össze.
2011. aug. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Egyébként a legjobb ha mindkettő vonzó. Ma épp egy ilyen pasit ismertem meg, egyszerűen félelmetes volt, ahogy kinézett,én még ilyen tökéletes külsejű férfit nem láttam.

Ami még inkább meglepett, nagyon okos és két lábban áll a földön, nagyon jó gondolkodású, már most igent mondanék neki :D

De persze, hogy nős :/

2011. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
A külső megfog, a belső megtart, a jó sex magához láncol.. :D kicsit bugyuta de van benne valami ;):D
2011. aug. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Elméletileg a belső.De ha így belegondolok nem jönnék össze egy olyannal aki külsőleg jó de belső rossz és viszont egy külsőleg rossz de belsőleg jó emberrel sem:S:D

szóval mindkettő de a belső az jobban.

2011. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

21:36

Teljesen igazad van, nem lehet elvonatkoztatni a külsőtől sem a belsőtől, és a szex is rendkívül fontos.

Egy igényes nő egyik tulajdonságnál sem köt kompromisszumot.

Rengeteg jóképű, szép testű pasi van, akik értelmesek és még az ágyban is jók. Na ők jönnek be nekem.

2011. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!