Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kötelezhetném el magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kötelezhetném el magam ? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy nőcsábász es a kialakult szituációban elég tanácstalan vagyok...

Az a helyzet, hogy találkoztam egy lánnyal aki megtetszett és most azon vagyok hogy elhívjam randira de közben egy ismerősöm(nem vagyunk közeliek) aki tetszett kb fél éve de akkor nem adott semmi jelet meg mással volt és most nagy érdeklődést mutat felém és igzából mindketten tetszenek nekem. Nagyon mások de mindkettőjük megfogott valamiért és nem szeretnék két kapura játszani meg semm ilyesmi de nem tudom, hogy ismerhetném meg mindkettőjüket jobban úgy, hogy el tudjam kötelezni magam és közben egyiküket se bántsam meg. Vitákat sem akarok hogy mekkora pöcs férfi vagyok csak játszok a nőkkel... Nekem ez elég új szitu ilyen még nem volt velem. Van valami hasznos tippetek ? Ténykeg tanácstalan vagyok attól félek, hogy esetleg rosszul választok vagy ilyesmi. Előre is köszi !



2022. márc. 18. 20:06
 1/2 Noren1989 ***** válasza:
74%
Természetesen gyereket kell csinàlni mindnek, vagy közös hitelt felvenni. Ennél a kettőnél nincs komolyabb összetartó erő.
2022. márc. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Dönts, mielőtt mindkettő érzéseivel játszanál!
2022. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!