Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 lány tetszik. Az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 lány tetszik. Az egyik mindig busszal jár haza a suliból és mikor megyek edzésre akkor mindig látom (egy idős velem). A másikkal egy suliba járok, egy évvel fiatalabb nálam (mindkettőjüket csak látásból ismerem. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Az a lány akivel egy suliba járok az jóba van az egyik haverommal,és ő is mondta hogy szólítsam lemert jó fej csak nem merem :'(
2010. szept. 13. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
korod?
2010. szept. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát,szerintem menj oda,nyugodtan nem fogja leharapni a fejed!

Beszélgess velük,ismerd meg őket!no para!

2010. szept. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok.
2010. szept. 13. 20:26
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem rendezd le msn-en vagy bárhol,mert ha estleg nem kedvel vagy bármi akkor nem égsz le annyira,de ez biztos nem történik meg,ha elég bátor vagy menj oda hozzá és kérdezd meg....
2010. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!