Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőket kérdezem. Amikor valakib...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdezem. Amikor valakibe belezúgtál, milyen gondolat számodra a legkedvesebb vele?

Figyelt kérdés
Még nem volt semmi érintkezés, csak forr a levegő köztetek, alakul valami, és fantáziálsz róla, hogy együtt vagytok. Mi a számodra legkedvesebb kép, amit elképzelsz?

2022. márc. 23. 10:53
A kérdező szavazást indított:
Kézen fogva járás
Egymás átölelése
Csók
Szex
Egymással fekvés az ágyban
Közös szórakozás
Egyéb
40 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nos igazából a felsorolt listából az összesről szoktam fantáziálni, a hangulatomtól függ.
2022. márc. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetemben nem szokott alakulni semmi, mert ronda vagyok, csak plátói szerelmeim szoktak lenni (szoktak mondjuk túlzás, kb. 3 volt eddig életemben). Mindig arról fantáziálok, hogy mély beszélgetéseket folytatunk, és szépnek neveznek 🥺
2022. márc. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Mire igazán belezúgok, addigra a csókon és a szexen túl szoktunk lenni.
2022. márc. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
A fizetese
2022. márc. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Hogy odabújok hozzá és átölel, beszélgetés, nevetés, egymás kezét fogni. Úgy szeretkezni, hogy egymás kezét fogjuk közben. Mint egy romantikus filmben.


Amúgy meg ez hangulattól is függ.

2022. márc. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Én ezeket inkább megélem. Ölelés, csók, szex, aztán összebújás. Nagyon izgalmas időszak. Utána jön egyre több közös program, kézen fogva.
2022. márc. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Ez fura, mert nekem most először van, hogy mindennél jobban szeretném, hogy megöleljen. Ennél vadabb fantáziáim szoktak lenni. Nem is értettem magam, most jól meglepődtem, hogy az ölelés vezet.
2022. márc. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Hogy mikor visz a hátán😅, vagy karban, fel egy lépcsőn… mint egy igazi úriember🥰.
2022. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazából az összes fontos ezekből, nem tudnék egyet választani. Mindegyikről szívesen ábrándozom. Az ölelés esetében sokszor arról, hogy hátulról átölel, az olyan védelmező.
2022. márc. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!