Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan fogalmazzam meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogalmazzam meg ezt a gondolatot, hogy az ne legyen félreérthető vagy negatív?

Figyelt kérdés

Hosszú idő után találkoztunk, előzőleg rengeteget beszéltünk interneten, de nem tudtunk egymás kinézetéről semmit, tényleg semmit.


Teljesen másként képzeltem el, viszont sokkal jobban tetszik, mint ahogy az írásképe alapján elképzeltem.

Nem csalódtam, hanem "pozitívan csalódtam", de hogy tudnám ezt kifejezni a csalódás szó nélkül?


Ezen sem sértődne meg, de mégis szeretném kifejezni, mennyire levette a lábamról.

(nem vagyok a bókok embere, ezért kérek segítséget...)



2020. dec. 4. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb ha csak megdicséred milyen jól néz ki. Ha bele akarod fogalmazni, hogy másmilyennek képzelted és pozitívan csalódtál, akkor írhatsz valami olyasmit, hogy bár érezted, hogy szép, de azt nem gondoltad volna, hogy ilyen gyönyörű. Vagy még annál is sokkal szebb, mint ahogy elképzelted.
2020. dec. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem fog azon megsértődni, hogy jobbnak gondolod, mint ahogy elképzelted... :D
2020. dec. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen külsőségekről beszélek. Külsőleg nem volt elvárásom.

Arra számítottam, hogy kimértebb, úrinő, de közben kedves és egyáltalán nem tűnik elérhetetlennek, nincs benne semmi rideg. :)

2020. dec. 4. 22:52
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív meglepetés.
2020. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Találkozáskor pl azt mondod csinos vagy, nem kell kiemelned, hogy írasa alapján nem volt szimpatikus.
2020. dec. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem, akkor meg mondhatsz valami olyasmit, hogy a találkozó óta még szimpatikusabb/még jobban tetszik neked. Nem kell túlbonyolítani, ennyiből is átmegy az üzenet, nem kell ragozni, hogy pl. korábban kimértnek hitted, az sülhet el rosszul, ha olyan típus aki magára venné. Szóval úgy bókolj, hogy abba ne legyen beépítve valami negatív.
2020. dec. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlen KELL elmondani, hogy jobb, mint amire számítottál. Felesleges. Elég annyi, hogy mennyire szimpatikus és csinos.
2020. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám ebben a helyzetben hogy: "Éreztem az írásod alapján hogy meg lesz köztünk az összhang, de te fölül múltad minden képzeletem. " :)
2020. dec. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
"Nagyon jól nézel ki"
2020. dec. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)


Szimpatikus volt eddig is, csak teljesen másként képzeltem el.

2020. dec. 4. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!