Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves tinderező lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves tinderező lányok! Mennyi idő online beszélgetés után találkoztok egy pasival és miért?

Figyelt kérdés
2022. márc. 23. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb. Ha gördülékeny a beszélgetés, akkor egy héten belül szeretek találkozni. Úgy dől el minden.
2022. márc. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
1-2 héten belül. Szerintem nincs értelme sokáig oda korlátozni a beszélgetést, ha jó.
2022. márc. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Bár nálam már nem aktuális a kérdéskör, de anno egy szabályom volt:

Egy hét beszélgetés online minimum, aztán egy olyan helyen randi, ami nyilvános.

De! Az egy hét beszélgetés tartalmas is legyen. Tehát nem napi 3 "szia, mizu", hanem vagy ilyen minimum óránkénti chatelés szerűség, vagy napi 2-3 hosszú üzenet (én anno mindkettőre vevő voltam).

2022. márc. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hét. Látnom kell, hogy megéri, hogy tudunk jókat beszélgetni írásban is, de nem akarok hónapokon át szerencsétlenkedni sem.
2022. márc. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeretem kicsit megismerni a másik felet, bár nyilván nem szavazhatok 100% bizalmat csak online beszélgetésre hagyatkozva. Egy-két hét kell. Attól függ mennyire gördülékeny, tartalmas a beszélgetés.
2022. márc. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!