Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nálatok mit szólnak otthon ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mit szólnak otthon ha találkoztok valakivel?

Figyelt kérdés

Már hallottak szüleim korábban a fiúról pár szót,mint egy ismerősről és kérdezték is,hogy mi van vele stb,de akkor még nem volt semmi. Most találkozgatunk,ismerkedünk és hát ugye szüleim tudják,mert mondom ,hogy nah elmentem és este megyek haza. Konkrétan nem kérdeznek rá,hogy mi van köztünk vagy valami de látom,hogy érdekli őket és tesómtól nyomozgatnak :D És azt kérdezték tőle,hogy néz ki...

Ti nem szoktatok félni,hogy esetleg szülők azt mondják nekik nem tetszik a fiú és úr isten te ezzel találkozol duma lesz ?

Nálatok ez ,hogy szokott lenni? Igazából nem vagyok már kislány. Még nem voltam ilyen helyzetben,nem tudom mit kellene tennem. Talán engedélyt nem kell kérnem így lassan 20 évesen ahhoz,hogy elmenjek valahova...

Ti mikor szoktátok bemutatni,az illetőt otthon?



2016. aug. 5. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
20évesen már lényegében felnőtt vagy. Kétlem hogy a szüleidnek joguk lenne beleszólni ilyesmibe. A te ízlésed szerint kell válogatni nem pedig az övék szerint. Én akkor szoktam csak bemutatni a pasikat ha már komolyabb a dolog. Mondjuk pár hónap után. Mondjuk nekem más mert nem a szüleimmel élek. Tehát nem is a szüleim lakására kell járnia "udvarolni". Ha komolyan gondoljátok szerintem ne félj a dologtól. Biztos nem fognak megenni. Régen én is mindig ezektől a dolgoktól paráztam. Persze feleslegesen
2016. aug. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy már nem vagy gyerek, így nem kéne ennyire nagy hangsúlyt fektetned abba, hogy mit gondolnak vagy mit tesznek a szülők. Hallgasd meg őket, fontold meg a tanácsaikat, akár mesélj is nekik egy kicsit, ha érdekli őket, de te dönts, és ne engedd őket túlságosan belefolyni a dolgaidba.
2016. aug. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Örülnek neki, hogy nem vagyok egyedül, elvégre már felnőtt ember vagyok. :) Mivel eddig csak 2 kapcsolatom volt, kifejezetten jó néven veszik. 28/f
2016. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmit, mert 160 km-re lakom a szüleimtől, egy egyetemvárosban már 3 éve és csak havi néhány napra járok haza :)


21/L

2016. aug. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem nem örül, ha találkozok valakivel. :-))
2016. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben, elmondanám, hogy mi van köztetek, esetleg mutatnék róla egy képet. Akkor ők is jobban érzik magukat, hogy bízol bennük ennyire és a kérdezősködés is abba marad. Amúgy meg előbb utóbb úgy is be kell mutatnod nekik. Ha nem tetszik nekik, hogy vele vagy, akkor mond nekik, hogy nem mekik kell vele lenniük és akkor max nagyon ritkán viszed haza.
2016. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!