Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csendes, introvertált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csendes, introvertált férfinak való barátnő?

Figyelt kérdés
Nincs egyáltalán társasági életem. Utazni, biciklizni, kirándulni szeretek szabadidőmben. Családnak is örülnék később. 26F
2022. márc. 25. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Te döntöd el, hogy szükséged van-e rá. Ha elvagy magadban is, akkor nem kell. Ha úgy érzed szükséged lenne egy társra, akkor nyilván kellene neked egy barátnő.
2022. márc. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
IGEN!
2022. márc. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, miért ne? Csak ne "hiperaktív" extrovertált barátnőt keress.

A párom is hasonló, én is hasonló vagyok, kiválóan elvagyunk otthon vagy kirándulunk, mindketten utáljuk a tömeget. Működik.

2022. márc. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem valo. Playstationozzel inkabb de azt is csak a 4 fal kozott
2022. márc. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem minden hetero férfinek való barátnő, csak meg kell szerezni, mert a leggyakrabban nem a férfiakat ostromolják a nők.
2022. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!