Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy jó külsejű, jó anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó külsejű, jó anyagi háttérrel rendelkező, ám nagyon introvertált férfinak mennyi esélye van párkapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Ez vagyok én. Ilyen visszahúzódó, befelé forduló személyiségem van. Persze akikkel jóban vagyok, azokkal szívesen elbeszélgetek bármiről, de nagyon lassan nyílok meg. Nem arról van szó, h önbizalomhiányom lenne, az van bőven, inkább csak arról, h nem nagyon szeretek társaságba járni, engem az egyedüllét tölt fel. Otthonülős típus vagyok, egyedül egyetemre szoktam eljárni, nagyon érdekelnek a természettudományok, ilyen területen is járok mesterképzésre, a későbbiekben pedig elsősorban kutatásokban, tudományos munkákban szeretnék részt venni. Szóval a munkám is olyan lesz, ahol nem kell folyamatosan emberekkel foglalkoznom. Egyébként nem utálom az embereket, sőt még soha senkivel nem volt különösebb bajom, csak simám hidegen hagynak. Meg úgy általában a legtöbb téma amiről a kortársaim szeretnek beszélni, azok engem nem érdekelnek, leszarom a tvsportokat, a kocsikat, az okostelefonokat, márkás cuccokat, nincs kedvem a nagy piálásokhoz, bulizásokhoz, nem dohányzom, nem próbáltam ki drogokat stb. Ha néha-néha eljárok otthonról akkor éttermekbe, külföldi utazásokra, síelni szoktam elmenni. Komoly kapcsolatom még nem volt, mert eddig nem nagyon találkoztam olyan lánnyal, aki hasonló életvitelű lenne. Rövidebb kapcsolataim voltak már, de ezek hamar véget értek, pont azért mert nem azokkal a lányokkal nem sok közös volt bennünk. Eddigi életem során egyébként egyetlen lánnyal találkoztam, akivel teljes volt az összhang, ugyanolyan volt mint én csak lányban, belé is szerettem, csak hát neki már volt egy kapcsolata egy külföldi fiúval, akivel azóta is együtt vannak, és szépen utazgatnak a nagyvilágban. Nekem is egy ilyen párra lenne szükségem, de ilyenből nagyon kevés van, és azokat is nehéz megtalálni, mert ugyanilyen visszahúzódóak.

2016. jan. 22. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
A jó anyagi hátér miatt sok mindenki a pénzedért maradhat veled.
2016. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs belőlük kevés, csak pont azért tűnik kevésnek ez a típus, mert ugyanilyen visszahúzódók. Különben ha valami hobbicsoporthoz csatlakozol, ami az érdeklődési körödhöz passzol, akár így is lehet esélyed összejönni valakivel. Több olyan embert is ismerek, akik nem foglalkoztak célzott társkereséssel igazából soha, és valami közösségből lett párjuk, házastársuk.
2016. jan. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%

Mivel gazdag vagy, nyitott kapuk várnak...


Ha csóró lennél ugyanígy akkor örök cölibátus.

2016. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Én ilyen vagyok, csak lánykènt. Szerintem siman5lehet így is pàrt találni.
2016. jan. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

#4


Azért csajént sokkal könnyebb.

2016. jan. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ugye írtál már a 4-esnek privátot?

Ha nem, akkor sajnos nem lesz soha kapcsolatod!

2016. jan. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én, mint lány mondom, hogy a jó külső, meg a pénz nem minden, mármint aki ezek miatt randizna veled, azzal nem is érdemes kezdeni (szerintem). Ismerkedni kell, intróként is (én extró vagyok, de szinte minden barátom intró), mármint ha egyetemista vagy, akkor gondolom olyan tantárgyakat tanulsz, ami a természettudományokhoz kapcsolódik. Namármost: nem járnak arra a szakra lányok? :) Tudom, hogy nehéz, de próbálkozni kell, mert szerintem neked egy olyan lány, aki a külsődért vagy a pénzedért van oda, csak egy újabb csalódás lenne, viszont nehezebb olyat találni, akia személyiségedért kedvel, ha nem próbálsz meg megszólalni. :)

Sok sikert! :)

16/L (aki egyébként extró, de biológiai kutató (valószínűleg agykutató) szeretne lenni, ki tudja, talán találkozunk pár év múlva :D )

2016. jan. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A savanyújóskákat senki sem szereti. A csajok sem. Nézhetsz ki akármilyen jól, lehet elég pénzed, de ha a személyiségeddel nem tudod elvarázsolni őket, akkor csak érdekkapcsolatot fogsz találni.
2016. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos a zárt embereknek nehezebb megtalálni a társukat :(

tapasztalat,

ne add fel,keresd kitartóan,sok sikert!

2016. jan. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!