Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik randioldal használható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik randioldal használható normálisan (nem kamu az egész)?

Figyelt kérdés

Új városban vagyok meló és egyebek miatt, nem ismerek nagyon senkit és nő nélkül meg fogok őrülni előbb utóbb. Befizettem 2800 Ft-ot egy randioldalra de csak prostik írnak nekem, illetve ráköszöntem vagy 40 csajra chat-en a környéken és abból eddig pár napja egy olvasta el a köszönésem, és rá se nézett az adatlapomra egyik sem... tehát könnyen lehet, hogy nagy kamu, lehúzás az egész, tele kamuprofilokkal.


Melyik randioldalt ajánlanátok ami normális?



2022. márc. 31. 08:06
 1/9 anonim ***** válasza:
gyk ;)
2022. márc. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Nekem 3,5 éve még az Elsőtalálkozás.hu vált be. Nem tudom ennyi idő alatt mennyit változhatott, de nekem anno nagyon tetszett (és szerintem ez a funkció most is megvan), hogy elég sok paramétert be lehetett állítani mind rólunk, mind pedig keresett partnerünkről.


Viszont! Jó tanács: ne csak egy köszönést írj a lányokra. Ettől falramásztam anno én is. Van bemutatkozószövege mindenkinek, erőltesd meg magad és reagálj az ott elhangzottakra. Más férfi veszi a fáradtságot, hogy onnan írjon valamit, látni, hogy elolvasta, és érdeklődik. Akkor miért ne azt a férfit részesítsük előnybe?

2022. márc. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Gondolom csak arra kell a nő, akkor rosszlányok.
2022. márc. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tinder.
2022. márc. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a randivonal.hu-n isetem meg a feleségem, de az 10 éve volt. Lehet, hogy azóta változtak a körülmények.
2022. márc. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*ismertem
2022. márc. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös akkor még ingyenes volt? Mert most ha nem fizet elő valaki erre használhatatlan.
2022. márc. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Végtelen türelem kell hozzá, főleg, ha férfi vagy és vannak elvárásaid.
2022. márc. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Randivonalon ismertem meg a férjemet, 6 évvel ezelőtt.
2022. márc. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!