Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy randioldala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy randioldalakon csak számomra teljesen kiállhatatlan, pszichopata nőkkel ismerkedek meg élő találkozón?

Figyelt kérdés

2016. jún. 7. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Pszichopata nőkkel? :D

Jó ég, mit csináltak azon a randin?

2016. jún. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az egész "férfifajt" bemocskolják az öntelt és szadista kijelentéseikkel.
2016. jún. 7. 22:45
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Az lehet a baj hogy a tarskersot tobbsegeben azok hasznaljak akiknek termesztes modon nem sikerult par talalniuk. Ami nem sok jot sejtet.
2016. jún. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátom fogalmazta meg szerintem találóan:olyan ez mintha egy nagy kukában guberálnál.sok szemetet át kell forgatni.hogy valamit találj.
2016. jún. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Azt én is észrevettem az életben, hogy sok olyan nő van, akik úgymond mint egy érzelmi sérüléseik következtében a megfelelő kárpótlás miatt olyan embereken vezetik le a korábban rossz döntéseik miatt megélt szenvedéseiket, akiknek közük sincs a gyökérséghez. Szerintem ez iszonyatos érzelmi intelligencia hiányra vall részükről. Gondolj bele, a legtöbb nő rosszul dönt, megszívja, majd mindig a másik embert kezdi el okolni azért, amik vele történnek. Láttál te már olyan nőt, aki elismeri a saját tévedéseit, rossz döntéseit, választásait és megpróbál minden erővel fejlődni a hibái által, miközben nem másokat okol a saját gyengeségeiért? Megmondom őszintén, elég kevés ilyen embert ismerek, csak hogy a férfiakat se mentsük fel.

Logikátlan és nevetséges, de ebből is látszik, hogy a legtöbb ilyen nő nem racionális lény, hanem irracionális, tehát az érzelmei vezénylik és úgymond az ösztönei. Mint írtam, nem mentem fel a férfiakat sem, csak a kérdés ugye a nőkről szól. Tényleg nem szeretnék nyavalyogni, hiszen fárasztóak az olyan emberek, egyszerűen csak szeretnék megérteni bizonyos motivációkat, viselkedésmintákat, mert valahol fura nekem az a felfogás sokuk részéről, hogy "mindenki tahó, csak én vagyok jóra való".

Egyébként ismerek én olyan 16 éves lányt is, aki huszonéves nőket szégyenít meg a pozitív gondolkodásával, felfogásával, hozzáállásával, lelkületével. Tehát nem minden a koron múlik. Inkább a neveltetésen, a családi mintákon, a mikrokörnyezet hatásain, belső hiedelemrendszereken. Tehát komplex a dolog, de nem megváltoztathatatlan.

Az ilyen nők nagyon is tudják, miért rakják szét a lábukat gond nélkül csomó férfinak, csak valahol bosszantó, hogy eközben mégis a rendes, megbízható, korrekt, intelligens és humoros férfiakról ábrándoznak. Arra gondolok, hogy ez csak duma, és a társadalmi elvárásoknak tesznek eleget, ha ezt válaszolják, amikor az ideáljukról kérdezik őket, de mivel belül nem ilyenek, nem ezt hozták magukkal, másképp cselekednek. Mindenesetre tisztelet a kivételnek, mert az mindig van, épp most tömi a barátja...:D

2016. jún. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt mert a nők nagy része ilyen, másrészt mert az a kevés normális nő pillanatok alatt talál magának pasit, és nem kell társkeresőn próbálkoznia.
2016. jún. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben jártam én is, képre tökre tetszettek a csajok, aztán amikor találkozóra került sor, mindig kiderült számomra, hogy nem véletlenül nem találták meg a párjukat ezek a nők a való életben. Volt köztük drogos,biszex,öngyilkos hajlamú, olyan aki kétszer kövérebb volt mint a képen, olyan aki tiniként teherbe esett, olyan aki erőszakosan nyomult és látszott rajta hogy neki tökmindegy kivel csak kapcsolatot szeretne, meg olyan is aki egész randin japán képregényfigurákról dumált, illetve olyannal is találkoztam aki elhívta a bátyját is a randira, hogy kövessen minket és figyeljen hogy ne hogy valami "rosszat" csináljak... Ezekre ráuntam és töröltem magam arról az oldalról.


Aztán nem sok idő telt bele, és az egyetemen rám talált a szerelem, azóta ő az egyetlen nő számomra és boldog vagyok, hogy megismerhettem...


Hát szóval a való életben sokkal nagyobb az esélye, hogy találkozol az igazival, mint egy virtuális hulladékgyűjtőben.

2016. jún. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!