Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Össze vagyok zavarodva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva, szinte már nem látok tisztán. Annyira zavaros ez az egész. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Kicsit összevagyok zavarodva.

Nem tudom, mit szeretne tőlem, vagyis hogy milyenek a szándékai.


Van egy fiú, három évvel idősebb nálam, és kb 3 hónapja ismerem, diákmunkán láttam először.


Már az első beszélgetésünkkor eléggé aranyos volt, és nagyon jót beszélgettünk,hosszú idejig. kiderült, van barátnője, de vele mostanában nem jön ki jól, sokszor emlegette a szakítást és azt, hogy miért így lett vége a kapcsolatuknak. De azt nem tudom, valóban szakítottak e, nem akartam faggatózni. Rá pár napra pedig azt mondta, kicsit ivott valakivel és hogy már minden jó. De azt nem tudom, hogy a lánnyal volt e és kibékültek e. Nem akartam faggatni.


A második nap után már magától is elég gyakran odajött hozzám beszélgetni. Innentől kezdve már több furcsaságot észrevettem rajta. Például, sokszor hozzámér, de inkább csak a karomat érinti meg és néha megakar csiklandozni a derekamnál. Beszélgetés közben pedig kedves arccal, végig a szemembe néz, és kicsit a szája tátva marad. Tegnap előtt pedig a munkában két munkatársával beszélgetett és én pont akkor mentem el, amikor hirtelen a fiú az én nevemet mondta nekik és közben pedig rámnézett és rám mosolygott. Nem tudom, miről lehetett szó pontosan.


Én is szeretek vele beszélgetni, de nem tudom, mit szeretne tőlem.


Néha meg csak úgy elmegyünk egymás mellett, akkor is engem néz, néha hülyéskedik velem, de néha egy szót sem szól.


És mivel masszőrnek is tanulok, szeretné, ha megmasszíroznám. Arra is gondoltam, hogy erre megy ki a játék.


20L



2022. ápr. 4. 19:45
 1/2 anonim válasza:
Hát ennyi jelet kevés pasi pasziroz ki magából. Bejössz neki
2022. ápr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Húzza az agyad magyarul.
2022. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!