Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindekinek rossz érzés az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindekinek rossz érzés az ha a kiszemelt mással jön össze?

Figyelt kérdés

Én már megszerettem a lányt azt hittem ő is engem, de rosszul gondoltam mert mást választott:( Annyira nyomasztó ez. Sosem volt még kapcsolatom, lehet emiatt érzem ennyire rossznak, mert nem sok lehetőségem szokott lenni.

Lányok is szoktak így járni, vagy ez inkább a fiúk problémája?


2022. ápr. 6. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak akkor ha előtte engem szédített vagy velem volt, vagy velem fekudt le stb aztán összejön mással.


Ha még köze nem volt hozzám es ugy jön mással össze akkor még szerencsésnek is tartom magam hogy ez nem mellettem alakult ki esetleg később..

2022. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Inkább örülök neki, legalább nem az én életemet fogja megkeseriteni
2022. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én túlságosan szeretem a plátói szerelmemet, hogy teljesen lemondjak róla, de egy ilyen lúzer sose tudná boldoggá tenni, mint én. Maradok barátnak, amíg kalandozik.
2022. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!