Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-35 éves nők! Ti randiznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-35 éves nők! Ti randiznátok kb. 10 évvel fiatalabb pasival?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 6. 19:18
A kérdező szavazást indított:
Igen
Talán
Kizárt
31 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem. 30 éves vagyok. Épp egy adott életszakaszomban vagyok; több éve dolgozm, van egy kis lakásom és munkám, megalapoztam azt amire egy családot lehet tervezni. Mit kezdenék egy 20 évessel aki még sehol nem tart? Más életszakaszban van, jó esetben egyetemre jár, bulizik, társaságba jár. Nem való neki a családosdi még.
2022. ápr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem mindig fiatalabb barátom, férjem volt. Soha nem úgy kezdődött az ismerkedés, hány éves vagy.
2022. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
első! viszont összejöhet egy olyan 30 évessel aki szintén sehol nem tart.
2022. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Nem ne legyél önző vén keselyü... keres magadhoz korban illőt
2022. ápr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1.


Miért lenne korfüggő, hogy ki hol tart?


Én speciel még 30 évesen is valószínűleg PhD hallgató leszek… Közel nulla munkatapasztalattal.


Ismerek olyat aki 20 évesen “sikeres” cégvezető.

2022. ápr. 6. 20:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, volt már, hogy fiatalabb férfi tetszett. Randizni biztos mennék.
2022. ápr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem,mert csak a 40es 50 esekre tudok ráizgulni minden értelemben
2022. ápr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nekem ez jön be, akkor igen. Az hogy "Nevétnemtudomki" mit gondol erről a szituról, az pont nem érdekel. Foglalkozzon mindenki magával. Csak a fiú ne vegyen hülyére. Ennyi.
2022. jún. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!