Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 35 éves nő vagyok, 2 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves nő vagyok, 2 évvel ezelőtt egy balesetben meghalt a férjem. Van-e esélyem még találni valakit?

Figyelt kérdés

Mások által csinosnam mondott, diplomás, jó munkahellyel, rendezett anyagiakkal rendelkező nő vagyok. Gyerekünk nem született.

Mennyire befolyásolja a férfiakat, ha egy nő fiatal özvegy?


A kérdést azért teszem fel, mert a környezetemben szinte kivétel nélkül mindenki "furcsán" viselkedik velem, amióta elment a férjem. Azt tapasztalom, hogy az emberek sajnálnak, és nem tudnak mit kezdeni azzal, hogy fiatalon maradtam özvegyasszony. Butábbnál butább kérdéseket kapok, és sajnálatot, amire egyébként nagyon nincs szükségem.

A férjemmel közel tökéletes volt a házasságunk: egy udvarias, művelt, sportos, intelligens férfi volt. Sokat nevettünk, utaztunk és szerettük egymást. Neki a szívemben mindig helye lesz.


El tudja-e ezt majd fogadni valaki?


2020. okt. 20. 21:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Én eltudnám
2020. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó esélyed van. Gyakorlatilag független vagy. Természetes, hogy mindig szeretni fogod a férjedet, de azt gondolom ez olyasmi, amit a legtöbb normális férfi el tud fogadni.
2020. okt. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
15%
Egy művelt okos segédmunkás szerető társat találna benned.
2020. okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Van esélyed, csak nem szabad hagynod, hogy a múlt a jelen és a jövő rovására menjen. Nyilván érthető, hogy a volt férjedet sosem fogod tudni elfelejteni, viszont nem szabad hozzá hasonlítgatnod másokat, és nem élhetsz örökké csak az ő emlékének. Ilyenkor sajnos tovább kell lépni, mert ez az élet rendje. Ha mindig csak a múlttal foglalkozol, az meg fogja mérgezni a leendő kapcsolataidat. Szerintem senki nem a felejtésre kérne téged, hanem arra, hogy a jelenben élj, és őt szeresd, ne egy halottat. Ha képes vagy megfelelő távolságot tartani a múlttól, akkor igen, lehet esélyed a boldogságra. Ha viszont nem fogsz tudni távolságot tartani, akkor beleragadsz az illúziókba, és képtelen leszel közel engedni másokat magadhoz.
2020. okt. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
69%
Milyen buta dolgokat kérdeznek tőled?
2020. okt. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
58%

Simán van rá lehetőséged.

Bár ne vedd rossz néven, de a jellemzésetek olyan, mint valamilyen "hirdetés". Nem kétlem egyikőtök pozitívumait sem, de ezek felszínes, vagy megfoghatatlan tulajdonságok, amikből igazából semmit nem tudunk meg rólad. Engem például sokkal jobban érdekel a személyiséged, a természeted, a hobbid, vagy éppen a kedvenc filmed, mint az, hogy hogy jellemzed a munkahelyedet, vagy mennyi pénzed van. ;)

2020. okt. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom krédező.igen van nagyon sok esélyed,boldog legyél
2020. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
#6 Ez nem egy társkereső hirdetés. Kérdést tettem fel. A felsorolt dolgok pedig hozzám tartoznak, sok egyéb mással együtt, de a félreértések elkerülése ezeket tartom fontosnak első körben tisztázni. Számodra lehet felszínes dolog, hogy rendezett anyagi helyzetem van, jólfizető és magas presztízsű munkahellyel, számomra viszont ezek nem felszínes dolgok. Aki tud olvasni a sorok között, az láthatja akár ennyiből is, hogy sokat tanultam/tanulok, kitartó vagyok, szépen haladok előre a ranglétrán. Nem vagyok lusta, nem kell kitartani, stb... Akinek ez nem pozitívum, annak nem tudom, hogy mi az.
2020. okt. 20. 22:14
 9/26 anonim ***** válasza:
Van pár komplexusos pasi, aki azt hiszi, nem érhet fel az előző párodhoz, meg biztosan örök életedre belé leszel szerelmes. Ha egészségesen állsz hozzá a leendő párkapcsolatodhoz, és magadhoz képest nem irreálisak az elvárásaid, akkor simán van esélyed (nem az előző párodhoz hasonlítod az újat, nem kell azt éreznie a te hibádból az új párodnak, hogy az előzővel harcol; nemcsak a kőgazdag 190 centis latin macsók rúghatnak nálad labdába stb. - bár az írásod alapján nem feltételezek ilyen szintű felszínességet rólad).
2020. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
53%

"Mennyire befolyásolja a férfiakat, ha egy nő fiatal özvegy?"

» Ha nem te okoztad tragikus halálát, semennyire.


"El tudja-e ezt majd fogadni valaki?"

» Azt hogy szeretettel emlékezel meg róla, nem hiszem hogy bárkit zavarna.


A környezetedben ~5 évig a fiatal özvegyként tekintenek rád.

Aztán idővel túl lesznek rajta, és elfeledik, ne is foglalkozz vele.

Éld az életed, ismerkedj, hát ha találsz még ilyen párt magadnak.

2020. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!