Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért ennyire válogatósa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért ennyire válogatósak Tinderen?

Figyelt kérdés

Elvégre csak néhány fotó van kitéve a pasiról, a személyiségéről semmit nem tudnak.


Vagy az van, hogy a külső tekintetében is elképesztően szelektívek, külsőre csak nagyon nagyon kevés pasi felel meg nekik???


Itt van egy kísérlet.


[link]


2022. ápr. 8. 15:09
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

19

Ezzel pont azt igazolod, hogy nem veszik komolyan. Csak használják azokat a pasikat arra, amire valók. Az, hogy "össze-vissza bhasszák őket", nem pártalálási cél.

2022. ápr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki társkeresőre regisztrál akkor egyértelmű hogy külső alapján fog szelektálni. Ha nekem nem tetszik a sovány férfi vagy akinek hosszú haja van, nagy szakálla, vagy ha kövér stb. nem fogom jobbra húzni csak azért hogy megtudjam milyen a személyisége, mert ha nem vonzó számomra bármilyen lehet nem fogom megkívánni. Nekem például az is taszító bármilyen is külsőre egy férfi ha félpucér képet tesz ki vagy olyat amibe a kocsiját mutogatja nekem mar egyből balra húzás.
2022. ápr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
67%
19. Ugye tudod hogy a nők az állandó partnert preferálják?
2022. ápr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
1%

23.-ra.


Anyám meg szűz.

2022. ápr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
83%
24. Nem de fogott magának egy konkrét személyt és neki csinált egy paraszt gyereket.
2022. ápr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

23


Hányban,1828-ban vagy 2022-ben?

2022. ápr. 8. 18:44
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb férfi csak baszni akar. A nők pedig azért válogatnak, hogy megtalálják


a) azt a kevés pasit, aki akkor is megérje nekik, ha csak szexet akar, mert pl jól néz ki és ez önmagában is élvezet


b) azt a kevés férfit, akitől többre telik egy kósza baszásnál



És higgyétek el, ez jobban az arcotokra (profilotokra) van írva, mint hinnétek. A legtöbb ferfiről üvölt, ha kiéhezett.

2022. ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
17%

27. Vajon miért?

Csak nem azért mert a nők nem szeretnek szexelni?

2022. ápr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
92%

#28

Nő vagyok, kicsim. De, szeretek szexelni és magamból kiindulva írtam a kommentem. A legtöbb nő jól megvan egyedül, épp ezért kell, hogy valamit garantáljon neki az ismerkedés, ha már ismetkedik.


Vagy egy normális párkapcsolatot helyezzen kilátásba az illető, akivel ismerkedik, vagy nézzen ki annyira jól, hogy megérje biodildónak használni. A többi mehet a levesbe, fölösleges velük húzni az időt, rossz szexen kívül nem tudnak adni semmit.

2022. ápr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
92%

Pontosítok: míg a férfiak szeretik a szexet, én csak a jó szexet szeretem



Ha már nő az a "bodycount", amiért a sok gyökér megítéli a másikat, érje meg az a személy, az a szex, akivel növelem.

2022. ápr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!