Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért ennyire válogatósa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért ennyire válogatósak Tinderen?

Figyelt kérdés

Elvégre csak néhány fotó van kitéve a pasiról, a személyiségéről semmit nem tudnak.


Vagy az van, hogy a külső tekintetében is elképesztően szelektívek, külsőre csak nagyon nagyon kevés pasi felel meg nekik???


Itt van egy kísérlet.


[link]


2022. ápr. 8. 15:09
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

29


Ahá, tehát összejössz egy olyan pasival aki nem néz ki jól csak mert hosszú távút akar, aztán színleled neki az orgazmusokat, közben meg mellette ugyanúgy eljársz a tahó jópasikhoz khúrni? Ez a nagy terv?

2022. ápr. 8. 20:06
 32/42 anonim ***** válasza:
23%

#11: Többségében igen, de az elmúlt 1 évben süllyedtek gáz szintre le. Régebben nem ilyen egyoldalú volt az oldal, simán kritizáltak nők is nőket, sokaknak volt önkritikája. Ez gyakorlatilag mára megszűnt: Frusztrált, megkeseredett nők gyűjtőhelye lett az oldal. Meg melléjük pár incel. Nekem pl. volt innét kapcsolatom és még az illető nő is gáznak tartotta az itteni nőket. Rengeteg nő le is kopott az elmúlt években, mert nekik is kényelmetlen a mostani felhozatal.


#12: Köszi, hogy tökéletes példa vagy arra, miről beszélek? Ismersz? Nem. De, azért próbálsz a beteges előítéleteiddel belerakni egy skatulyába, amibe nagyon nem tartozom. Van ám barátnőm.

Azt miből gondolod, hogy valaha hozzád nyúlnék a való életben? Nem ütsz meg egy olyan szintet, annyira egyszerű vagy, előítéletes és frusztrált.

2022. ápr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagyok sem frusztrált, sem megkeseredett. Van nekem is párom, normális családom, barátaim, kollégáim, akiknek a társaságában mosolygós és felszabadult vagyok. Soha az életben egyikük sem nevezne megkeseredettnek. Csak az oldalon lévő bizonyos kommentektől undorodom. Élőben lényegesen kevesebb ilyennel találkozom.


"Ismersz? Nem. De, azért próbálsz a beteges előítéleteiddel belerakni egy skatulyába, amibe nagyon nem tartozom."


Én sem tartozom a tiedbe.


"Azt miből gondolod, hogy valaha hozzád nyúlnék a való életben?"


Adná az ég, hogy ne akarjanak ilyen "férfiak" hozzám nyúlni. Nekem az csak bók, ha te nem akarsz. :)

2022. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
0%

#33: Mivel beteges tévképzeteket toltál rám, ezért de, frusztrált vagy. Megtörtént az a hozzászólásod, amiben betaláltál, ez van. (Mondjuk, az lepett volna meg, ha beismered, hogy ezt nagyon benézted. Erre képtelenek vagytok.)


"Adná az ég, hogy ne akarjanak ilyen "férfiak" hozzám nyúlni. Nekem az csak bók, ha te nem akarsz. :)"

Nyugi, nem csak én nem nyúlnék hozzád. Egy ilyen házisárkányra csak a reménytelen férfiak vágynak, mert csak ez jut nekik. Mondjuk, eleve nevetséges volt szóba hoznod, hogy mi hozzád nyúlnánk... :D Az továbbra is rejtély, hogy honnét jött ez a feltételezésed.

2022. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
91%

"Nyugi, nem csak én nem nyúlnék hozzád."


Nyilván nem. Nincs olyan ember, aki mindenkinek tetszik. :)

De nekem amúgy is bőven elég, ha egyetlen egy nyúl hozzám.


"Egy ilyen házisárkányra csak a reménytelen férfiak vágynak, mert csak ez jut nekik. "


Elgondolkodtál, miféle undorító féreg az, aki idegeneknek ilyet írogat?

Az más kérdés, hogy vicc az egész, csak ezt te úgysem tudod, mert soha nem fogsz azzal szembesülni, hogy mennyire lőttél mellé.

Tudom-tudom, rólam is el lehet ezt mondani, csak az a baj, hogy nem érdekel. :) Én is mondhatom, hogy a kommented már megtörtént.

Ugyanolyan taszító, undorító vagy te nekem, mint neked a hírhedt "itteni nők".

És egy picivel sem ér többet a te véleményed, megállapításaid, mint bárki másé.


" Az továbbra is rejtély, hogy honnét jött ez a feltételezésed."


Mondjuk, mert a való életben ez a tapasztalatom.

Alapból sokan próbálkoznak (bocs, egyszerűen így van, nem dicsekedni szeretnék, mivel számomra ez nem érték), és egy részük nőkre vinnyogó h.ülyegyerek, aki vérig van sértve attól, hogy nemet mondok, és jár utána a nyakamra, aztán osztja az észt a felfoghatatlanul pofátlan "női elvárásokról", meg úgy általában a nőkről, pont, ahogy ti teszitek itt, ugyanazokkal a klisékkel.

2022. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
0%

"Elgondolkodtál, miféle undorító féreg az, aki idegeneknek ilyet írogat?"

Persze. Természetesen nem vagyok undorító féreg. Nézd már vissza a beszélgetést... Te álltál belém és jöttél nevetséges szövegekkel, amik alaptalanok voltak. Ezután még van képed meglepődni azon, hogy szembesítenek magaddal? Nevetséges.


"Az más kérdés, hogy vicc az egész, csak ezt te úgysem tudod, mert soha nem fogsz azzal szembesülni, hogy mennyire lőttél mellé."

Valóban, vicc vagy.


"Tudom-tudom, rólam is el lehet ezt mondani, csak az a baj, hogy nem érdekel. :) Én is mondhatom, hogy a kommented már megtörtént."

Annyira nem érdekel, hogy napokkal később is reagálsz? Aranyos vagy. Mondjuk, hiteles nem, de legalább aranyos.

Valóban, a kommentem megtörtént és vállalom. Nem próbálom utólag másnak előadni magam. Belém álltál, csak nem jött össze. Mi lenne a baj pontosan a hozzászólásommal? Mert, azonkívül, hogy felháborodsz, hogy a mondataid tartalmát valaki visszamondja és szitkozódsz, nem igazán sikerült összerakni, hogy pontosan mi is velem a problémád.


"Ugyanolyan taszító, undorító vagy te nekem, mint neked a hírhedt "itteni nők"."

Oké, oké... De, miért? Kitudod nyögni a pontos okát? :D


"És egy picivel sem ér többet a te véleményed, megállapításaid, mint bárki másé."

Hááát, amíg én érvelek, te pedig az előítéleteid tolod random emberekre, akikről semmit nem tudsz, addig azért de, az érvelő ember megállapítása többet ér. Vagy szerinted a random szitkozódás tartalmasabb?


"Mondjuk, mert a való életben ez a tapasztalatom."

Mit? Azt, hogy én vagy "mi" próbálkozunk nálad? Egyiket sem csináltam. Már megint kevered a szezont a fazonnal, de legalább vééégre leírtad saját magad is, hogy mennyire előítéletes vagy.


"pont, ahogy ti teszitek itt, ugyanazokkal a klisékkel"

Én kérek elnézést, de amiket írtam, azokat nő ismerőseimtől is hallom. Rendszeresen. A klisé az, hogy egyedül itt, a hozzád hasonló frusztrált nők vágják be mindenre a hisztit. Pont úgy, ahogy te csináltad. (Látod, veled ellentétben nem előítéletekből indulok ki, hanem abból, amit meg is mutattál magadból.)

Egyébként bájos, hogy miután sok embertől hallasz valamit, véletlenül sem gondolkozol el rajta, hogy esetleg van benne valami, hanem random beszólsz valakinek.


Részemről amúgy off. Tényleg sajnállak. Egyszer azért, ha majd érettebb leszel, olvasd már át újra értően a saját és mások válaszait is. Köszi!

2022. ápr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
90%

"Hááát, amíg én érvelek"


Nem érvelsz semmit, csak fröcsögsz, vergődsz rendszeresen.


"Annyira nem érdekel, hogy napokkal később is reagálsz?"


Nyomorék. :)

Ha meg rögtön reagálok, akkor meg jön az, hogy miért nem "pasim" kúrogat a nap minden szakában, biztos nincs is kapcsolatom, vagy egy rakat xar. Ismerem már ezt.

Azért reagáltam napokkal később. Mert fel se néztem ide.

2022. ápr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
15%

"Nem érvelsz semmit, csak fröcsögsz, vergődsz rendszeresen."

Öhm... Én pl. leírtam, hogy a válaszod tartalma alapján tettem megállapításokat. Ez a mondatod tökéletesen rád igaz: Érveltem, te egyszerűen minden mondatodban csak fröcsögtél.


"Nyomorék. :)"

És újra csak ennyire futotta... Nem, ez sem rám igaz szerencsére.


Számomra teljesen mindegy, hogy mikor reagálsz, de ha reagálsz, ne nyomd már be azt a kamu szöveget, hogy nem érdekel. Nem írtam volna, hogy a pasid mit vagy mit nem csinál. Eléggé sajnálom már azért, hogy ezt a szintet találta csak.

2022. ápr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
92%

"Egyébként bájos, hogy miután sok embertől hallasz valamit, véletlenül sem gondolkozol el rajta, hogy esetleg van benne valami, hanem random beszólsz valakinek."


Na ezen az itteni frusztrált, gyűlölködő incel kommandó elgondolkodhatna.

2022. ápr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
92%

" ne nyomd már be azt a kamu szöveget, hogy nem érdekel."


Pedig nem érdekel már tényleg.

2022. ápr. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!