Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ne parázzak rá ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne parázzak rá ennyire egy találkozóra?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel már kb 1 ève beszèlgetek neten . Eddig mèg nem találkoztunk egy rèszt a távolság miatt,más rèszt meg túlgondolok mindent . Nagyon rendes fiúnak tűnik . Megbeszèltük hogy a hèten el megyek hozzá 2 napra ,de viszont ilyen gondolataim vannak...

El jön èrtem kocsival mert pánikbeteg vagyok ès nem szeretek hosszabb távra buszozni . De viszont fèlek attól is hogy nehogy út közben baleset èrjen minket . Fèlek hogy mi van ha meg akar ölni vagy megerőszakolni vagy bedrogoz vagy ilyesmik. Azon dondolkodok mi van ha ez a kedvessèg csak álca . Ilyeneken agyalok már egy hete ès rendesen nem èrzem jól magam ,pánikrohamaim vannak ès nem tudom hogy jó öttlet e elmenni? 21 èves vagyok



2022. ápr. 10. 13:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a jövő hèten mennèk hozzá.
2022. ápr. 10. 13:56
 2/12 anonim ***** válasza:

Akkor ez a srác rohadt szerencsétlen.

Egy évig irogatni egy dugásárt vagy ölésért....

2022. ápr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lehet sok idő kitervelni 😉
2022. ápr. 10. 14:00
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne elsőre ott aludnod egy idegennél.
2022. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont türelmes. Nekem is volt mar többször,hogy messziről, vagy más városból való lánnyal ismerkedtem, volt akinek pont azt mondtam,hogy már leterítettem a pokrócot a pincében,meg előkészítettem a kenyeret meg a vizet:) És ez sem riasztotta el őket. Beszéltetek már videón keresztül? Van valaki más is ,aki tud rolatok? Hová fogtok menni?
2022. ápr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hanyagold ha ennyire parázol,neki is jobb lesz nélküled.
2022. ápr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Beszèlgettünk persze ès hozzá mennènk . Meg azèrt aludnèk ott mert fèl nap elmenne az utazással.
2022. ápr. 10. 14:25
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem megy először ő hozzád. Miért kell elmennie érted kocsival,és hazavinnie,ha fel nap az út?
2022. ápr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem, hogy ha már a srác utazik, akkor miért nem a te lakóhelyeden maradtok. Nem is kell nálad aludnia, kivehetne egy szobát simán. De neked sem kötelező a srácnál aludni, ha félsz, te is megszállhatsz egy szállodában.
2022. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azèrt mert èn anyummal lakok
2022. ápr. 10. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!