Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is észrevettétek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek hogy egyre több a felszínes ember a párválasztásnál?

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is voltak és lesznek is. Ezen kér is agyalnod.
2013. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem nem foglalkoztatnak.
2013. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze mindig a másik a felszines. Jó lenne már látni, hogy valaki saját magáról látja be ezt. De ilyen csak ironikus felhanggal képzelhető el.

Sajnos ti is felszinesek vagytok, hiába gondoljátok magatokat kivételnek.

2013. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenki a neki tetszővel szeretne párt alkotni. Az más kérdés, hogy akár férfi, akár nő az illető szinte mindig irreális elvárásokat támasztanak a másik nem felé. Mindenki külsejében találnak kivetni valót. Eszeveszettül válogatnak, aztán sokan 30 fele döbben rá, hogy még mindig szinglik, mert nem képesek a megalkuvásra, a másik kisebb hibáinak elfogadására. Tisztelet a kivételnek.
2013. okt. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De ez csak a szubjektív véleményem, változás joga természetesen fenntartva.
2013. okt. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is olyan pasit keresek aki eltud vinni nyaralni a Bahamákra nyaralni, és nem okoz neki problémát, ha naponta 50.000ft elköltök csak úgy :$
2013. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális, ha bizonyos keretek között valakinek elvárásai vannak. Bocs, hogy olyan nőt szerettem volna magam mellé akit szeretek, nekem tetszik, szépnek tartom, imádunk együtt lenni, és még a kémia is működik.


Ezek teljesen alap elvárások, de elvárások, mégis az első kapcsolatomból házasság lett, és remekül működik.


Persze akinek irreális elvárásai vannak, az sem gond, csak az ne nyávogjon, ha 30 évesen is egyedül van.


24/F

2013. okt. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!