Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után azt mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után azt mondta hogy van kedve találkozni,de viszont nincs ideje jó darabig. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Más városban lakunk mindketten. Én vagyok a pasi,én utaztam el hozzá.

Nekem a hétvégék szabadok, ő pedig hétvégente is dolgozik néha.

Első randi után rákérdeztem hogy lenne e kedve újabb találkozóhoz,azt felelte hogy kedve lenne,de ideje nem igazán,mert mostanában elfoglalt lesz és sokat dolgozik majd hétvégén is.


Legyek türelmes vagy nem meri kimondani hogy már nem akar találkozni?


2022. ápr. 16. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Miért nem hiszel neki? Beszéljetek még egy ideig online, aztán úgy is rá fogsz jönni, hogy mi a valóság. Bár személyes véleményem szerint nincs nagy jövője egy olyan kapcsolatnak, hol már az elején is különböző munkarendben dolgoztok. Szinte sose tudna veled találkozni...
2022. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem egy könnyű kérdés, az tény... :,D

Ha nem is ajánlott fel opciót, hogy kb mikor tudnátok mégis valamit összehozni, akkor eléggé bukta szagú a dolog. (Persze lehet, hogy csak én vagyok túl negatív ilyen téren.)

Mindenképpen legyél türelmes vele, ha látsz benne valamit, és nyugodtan kérdezd meg tőle, hogy: Amúgy azt esetleg tudja-e így előre, hogy mondjuk a következő hónap folyamán lenne-e lehetősége veled találkozni. (Akkor legalább nála fog pattogni a labda egy ideig és ha tényleg bukta, akkor sem veszítesz túl sok időt.)

2022. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Kamu🤣🤣🤣🤣🤣
2022. ápr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez olyan kifogás szagú, de ne legyen igazam...
2022. ápr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, 95%, hogy el vagy utasítva.

Természetesen várhatsz rá, reménykedhetsz abban az 5%-ban, de én a helyedben lépnék a következő lehetőségre (ha pl. interneten ismerkedsz).

Eleve, akinek nincs ideje randizni, miért ismerkedne? Logikai ellentmondás.

2022. ápr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek arra van ideje amire akarja

Ez mindkettőtökre vonatkozik

2022. ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak addig várj rá, amíg neked megéri.
2022. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!