Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú azt mondta randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú azt mondta randi után, hogy jó volt velem és hogy szeretne még találkozni, viszont azóta nem keres, akkor jó nagyot hazudott?

Figyelt kérdés
Ez már másfél hete volt.. Mi értelme ilyet hazudni, ha nem is gondolja így ezek szerint?
2016. jan. 6. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűbbnek tartotta elkerülni a kényelmetlen helyzetet, azzal, hogy hazudott.
2016. jan. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyértelműen hazudott, igen. Sokkal kényelmesebb mint ha bemondta volna az arcodba hogy nem kellesz. Teljesen általános dolog ez egyébként. Én nem is agyalnék rajta másfél hétig. Ha aznap, vagy másnap nem keres az illető, én már nem foglalkoztam vele többet. Volt akinek 5 nap után jutottam eszébe. Meg is írtam neki, hogy én már nem akarok többet találkozni vele. (Gondolom más csaj nem jött neki össze, ezért keresett meg újra)
2016. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!