Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka, hogy meggondo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy meggondolta magát?

Figyelt kérdés
Volt egy randipartnerem, akivel elég jól elvoltam. Csak néhány alkalommal találkoztunk, de a találkozók mindig jól sikerültek. Nem tulajdonítottam neki túl nagy jelentőséget, de úgy éreztem illetve láttam rajta, hogy nagyon lelkes és tervezne velem. Ez a lelkesedés tetszett rajta, ezért én is elkezdtem kicsit beleélni magam. Egyik napról a másikra aztán megváltozott és azt mondta, hogy ne haragudjak, de mégsem szeretne most kapcsolatot senkivel sem, mert inkább magával foglalkozna. Ez mit jelenthet? Elijeszteni nem ijeszthettem el, mert még nem is eveztünk komolyabb vizekre, de mégis mintha ettől félne. Lefeküdni még nem feküdtünk le, így azt sem lehet mondani, hogy csak szexet akart. Állítólag senkivel sem akar most lenni egy darabig. Fura nekem ez az egész.

2022. ápr. 20. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom hogy miért van ez de azt igen hogy jó hogy még mondta a szemedbe hogy nem akar. Engem egy hasonló valaki letiltott annyira se volt hajlandó h közölje az okot
2022. ápr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam így sajnos. Ő közben szerintem mással is ismerkedett és a másik talán mégis jobban megfogta. Hogy senkivel nem akar lenni, nyilván csak duma.

Sajnálom.

2022. ápr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Masik no lett a befuto. A szoveget azert dobta be, hogy ne legyen hiszti, meg ne bantson meg.
2022. ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt az a bibi ha nem akarsz kapcsolatot, nem randizol. Szerintem ezt az ember érzi azért magán.

Szerintem is volt valaki más, ismerkedett mással is és a másik illető lett a befutó.


Nem mondom hogy ez 100%, mert persze akár történhet olyan ami miatt meggoldolja magát teljesen, de szerintem ez elég ritka.

2022. ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ember nem tudja, hogy pontosan mit is akar... :,D

Elkezdenek valamit, majd "félúton" rájönnek, hogy amúgy az nem is nekik való, és abbahagyják az egészet.

A fő problémát viszont ott látom, hogy nagyon nagy a bizonytalanság. Egy kapcsolatot megelőző ismerkedés már alapból kérdéseket vet fel. (Megéri? Akarom én ezt egyáltalán? És mi lesz ha, "így meg úgy"?)

Másrészről meg nem biztos, hogy a kérdező által említett személy komolyan gondolta a dolgot.

2022. ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet, de olyan nehéz párt találni, hogy lehet az, hogy mégis mindig akkor jön közbe valaki, amikor én ismerkednék egy illetővel? Legutóbb is így jártam, a partneremnek évek óta nem volt kapcsolata, erre amikor elkezdtünk ismerkedni, megismert valaki mást. Ezt be is vallotta, elfogadtam. De ez a mostani viszont meglepett.
2022. ápr. 20. 16:09
 7/14 A kérdező kommentje:
#5: Igen, én is leginkább bizonytalanságot érzek. Szerintem túlgondolta ezt a dolgot, egyelőre csak ismerkedtünk, ha később úgy dönt, hogy mégsem szeretné, még mindig visszaléphetett volna. Gondolom nem akarta vállalni a felelősséget, hogy akkor majd biztos kötelezettségei legyenek. Pedig nem vártam volna el semmit, az ember akkor lép ki egy kapcsolatból, amikor akar. Ha mindentől így megijedünk, akkor soha nem lép az ember egyről a kettőre és nem is fejlődik.
2022. ápr. 20. 16:14
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz ismerkedni sajnos és elég sok pofonba belefut az ember. Vagy nem érdekel az illető, vagy ha érdekel, akkor így lelécel / simán letilt és eltűnik.

Magam is nagyon sokáig kínlódtam ezzel, de aztán csak megjött a hercegem.

Ne add fel!

2022. ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor valaki part keres, akkor maximalisan nyitott mindenre. Jar randizni, bulizni, de munkahelyen is jonnek mennek az emberek, meg az is lehet, hogy a baratai ujitottak be valakit, aki szinten part keresett. Barmikor johet valaki, akivel elkapja a fonalat. Ezert jobb az, ha ilyenkor 100%-ban a masikra koncentralsz, es igyekszel gyorsan megismerni. Legyenek suruek a randik, plane, ha egyre tobbet latsz bele. Ha nagyon kivaros vagy, a masik elbizonytalanodik, hogy megse "alakulnak" ugy a dolgok, ahogy o elkepzelte es arra kezd el koncentralni aki felol ezt jobban erzi.
2022. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#8: Köszi, megpróbálok pozitívan hozzáállni! Örülök, hogy neked összejött :)

#9: Igen, csak más esetben meg az volt a baj, hogy túlságosan kimutattam az érzéseimet és ezzel ijesztettem el. Fene tudja már, hogy hogy lenne a jó. Próbálom az arany középutat keresni, hogy ne legyek túl sok sem, de azért haladjanak a dolgok. Lehet, hogy amelyik stratégia az egyiknél beválik, a másiknál nem és fordítva. Nem könnyű ezt jól csinálni.

2022. ápr. 20. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!