Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megbeszéltük, hogy nem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéltük, hogy nem lesz semmi, de egy hét múlva viszont megint keresett. Lehet, hogy meggondolta magát?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy sráccal közös társaságból. De a srác nagyon bizonytalan volt, mert nagyon másképp gondolkodunk. Aztán végül azt mondta, hogy nem tud dűlőre jutni a dologgal kapcsolatban, de hogy nála nyögvenyelősen indul az egész és nem hiszi h ez jó jel, szóval megbeszéltük, hogy nem lesz semmi inkább. Nem találkoztunk utána, de aztán egy hét múlva rámírt fb-on, küldött egy videót meg azzal kapcsolatban kérdezett vmit. Én válaszolgattam, de annyira nem "építettem" a beszélgetést, szóval el is halt. Szerintetek azért írt, mert úgy érezte, hogy rosszul döntött vagy esetleg csak rosszul érezte magát amiért elutasított? 24L 26F
2017. júl. 30. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak unatkozott.
2017. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amint meglesz a látnoki és gonfolatolvasó okj válaszolok ígérem.

Addig is tanácsként annyit tudnék javallani : kommunikáció,kommunikáció és kommunikáció!

2017. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet az is, hogy csak nem talált jobbat.

Ha gondolod, beszélj még vele, de legyél elővigyázatos. :)


21/L

2017. júl. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Unatkozott vagy megdugna,ezért tartja veled a kapcsolatot.
2017. júl. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!