Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívott egy fiatalember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívott egy fiatalember randizni ( kövér volt),és ahogy ültem mellette a padon megcsapott valami nagyon büdös, mintha nem mosta volna meg magát alul ( fenék tájékon). Rövidesen elköszöntem és ott hagytam.Meg kellett volna mondanom ezt neki?

Figyelt kérdés
Létezhet az,hogy nem mosakodott rendesen, nem törölte ki se****ét, és a ruháját sem mosta ki normálisan? Nagyon kiábrándító volt, ilyennel még nem találkoztam. Hozzáteszem 30 éves férfiről beszélünk..annyira megundorodtam tőle,hogy minden létező helyen megszabadultam tőle, ahol csak lehetett. Nem tudom elképzelni,hogy valaki ennyire nem ad magára.
2022. ápr. 21. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
na ezért van bidém
2022. ápr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos van ilyen.

Én mondjuk normál alkat vagyok és szoktam adni a higiénira.

Én csak szeretek inni...az baj?

2022. ápr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, nem tudom, miért lényeges, hogy kövér volt, az adott probléma úgy gondolom, nem ebből fakad.

Persze, gusztustalan, én is otthagytam volna.


#1, nem hiszem, hogy anélkül nem lehet tisztán tartani a segget, ha valaki igényes magára, megoldja anélkül is. Aki meg nem, annak tök mind1, mi van otthon.


#2 Ennek mi köze a kérdéshez?

2022. ápr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Az egymás előtti pukizás mérföldkő a kapcsolatban. Nem vacakolt sokat, egyből szintet akart lépni. Ez azt jelenti, hogy bejöttél neki, nagyon.
2022. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Én is kövér vagyok, 31 éves, de adok magamra annyira, hogy randira frissen tusolva, tiszta ruhában és egy puffantásnyi férfi parfümmel a mellkasomon megyek. Sose volt hasonló problémám. Az illető ipse nagyon igénytelen volt.
2022. ápr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért én szoltam volna hogy miert nem lesz következő randi. A ghosting undorito dolog
2023. jan. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!