Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol talalkozhatok őrült de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol talalkozhatok őrült de nagyon szép lányokkal? Ti szeretitek az őrült lányokat?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 11:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát a pasim szeret engem és ráadásul még szép is vagyok:D amúgy szép őrült lányokat a művészek között keress azok sose komplettek, hisz én is a Török Pál képző és iparművészeti sulijába jártam:P
2010. szept. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szeretjük. Legalábbis én.

De nekem nem az a számít, hogy őrült-e a lány, hanem hogy tud-e szeretni igazán. Bár... aki engem igazán tud szeretni, az már alapból őrült :D


F21

2010. szept. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont:D
2010. szept. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bárhol :D
2010. szept. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
uccsó 11:13 csak nem ismersz művész csajokat vagy te magad is az volnál?:P
2010. szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Őrült nagyon sok van, szép is akad. Amúgy én nem szeretem az őrülteket, de hát kinek a pap, kinek a paplan...
2010. szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mit értesz őrültségen? Mi például szoktunk a barátnőimmel őrültségeket csinálni. Pl.kukás zacsi ruhában mászkálás, és akkor sem esünk kétségbe hogyha mezitláb kell járnunk a városban(pl. letört cipősarok, sietünk és nem tudnánk tűsarkuban futni). Van akinek ez nem tetszik, de mi így érezzük jól magunkat. Ilyen őrültségre gondoltál?:D 17L
2010. szept. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha úgy őrültek mint én akkor szeretem őket.
2010. szept. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem van egy őrült barátnőm és szeretem :P

ugye askim ?

2010. szept. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
13:01 te mindenütt ott vagy?:O És ki az az őrült barátnő halljam?:P
2010. szept. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!