Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha meglátok egy szép lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglátok egy szép lányt vhol. Akkor hogyan kölezítsek hozzá? Hogyan szólítsam meg?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőleg lábon, vagy ha rendelkezel gépkocsival, akkor azzal. Valahogy így: "Szia!".
2011. okt. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

... -.i


Szerencsére én már 1 szintel előrébb vagyok mint te, én egy buliba pl felkérem táncolni, köszönk neki "szia" aztán megkérdem hogy hívják, bemutatkozok és aztán beszélgetni kezdünk.


Hogy miért csak egy szintel vagyok előrébb mint te? Mert megmondom őszintén lövésem sincs hogy csináljak egyszerü barátságból többet :S

2011. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja jA ja eddig nekem is megy.....
2011. okt. 26. 18:21
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekem csak addig nehéz míg nem ismerem de ha már ismerjük egymást akkor már könnyen meg :)

Ha akarod segíthetek?

2011. okt. 26. 18:23
 5/10 anonim ***** válasza:
adhatsz 1-2 tippet, csak ne privátba mert azt az e-mail címemet nem olvasom, ha elküldöm neked privátba az eredeti e-mail címem úgy ok?
2011. okt. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ahha ok.
2011. okt. 26. 18:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Ide is írhattad volna azokat a tippeket, hátha valakinek segíteni tudtál volna:D
2011. okt. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ok. :) na szóval, ha már jó barátok vagytok és ha ő is érez irántad vmit akkor hívd el sétálni vagy ilyesmi mert a lányok szeretik az ilyen dolgokat , de ha lehet a felkérést msn-en vagy chaten bonyolítsd le mert akkor nem leszel olyan ideges én nagyon kicsi az esélye annak , hogy elronts valamit. a randi a délutáni órákra beszéjétek meg és ha lehet húzd el a végét estig mert úgy már nehezebb megválni egymástól egy puszi v. smárolás nélkül.



tessék!

2011. okt. 28. 13:53
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Gratulálok! Az egész hihetetlen nagy hülyeség, amit írtál.

Ezt a f.szságot sürgősen felejtsd el.

Nagyon-nagyon sok dolgot tudnék neked erről mondani, de most csak azokat a dolgokat javítom ki, amikről te azt hitted, hogy jók : már az ismeretségetek elején is simán el lehet hívni; ne sétálgatásra hívd el, mert az nagyon gáz; személyesen vagy telefonon kell megbeszélni a randit. Ezzel az estis dologgal nem tudom mi a sz.r elképzelésed volt, ezért erről csak annyit írok, hogy te válaszd meg a randi időpontját és helyszínét lehetőleg.

2011. okt. 31. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nemtom lehet igazad van, de nekem ez nagyonis bejött !
2011. nov. 1. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!