Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elég egy jól működő kapcsolath...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég egy jól működő kapcsolathoz a kölcsönös vonzalom?

Figyelt kérdés

Van a konditeremben egy lány akit már elég régóta ismerek. Mostanában a köszönèsen kívül kicsit mélyebb kommunikációt sikerült kialakítanunk.

Mint kiderült hónapok óta tetszem neki, és azt várta, hogy randira hívjam.


Ennek tökre megörültem, de kicsit tartok is ettől az egésztől. Egy pasik által körberajongott, dekoratív, kicsapongó lányról van szó, én pedig 32 évesen már komolyabb célokra keresek barátnőt és nincs kedvem zsákutcákban bolyongani. Persze lehet túlreagálom, és hagynom kéne hogy a dolgok kiforrják magukat.


Azóta messengert is cseréltünk. Ami zavar, hogy kb ha Én nem írok egy egész nap lepöröghet anélkül hogy Ő írna, pedig elérhető 0-24 -ben. Kicsit tartok tőle hogy talàn max csak egy fellángolás ez nála, és a termen kívül megvannak a megszokott pasik akikkel Ő társalog. Ekkor már nem vagyok olyan érdekes.


Vajon érdekes lenne belevágni?


2022. ápr. 26. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Kapcsolathoz nem, de a leírásod alapján ettől a lánytól szerintem te sem igazán akarnál kapcsolatot.
2022. ápr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Érdekesnek biztos érdekes, de nem biztos hogy azt találod amit kerestél.
2022. ápr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem próbálod meg, akkor mindig ott lesz benned a "mi lett volna, ha..." érzés.


Mondom ezt én, aki valószínű sosem fogom bevallani a nálam 8 évvel fiatalabb szingli kollégámnak, hogy tetszik... Ne légy gyáva, mint én, mert hidd el, hogy sokkal rosszabb a "mi lett volna, ha..." 40N

2022. ápr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!