Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedésnél előfordul-e,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél előfordul-e, hogy azért nem randizol vagy létesítesz kapcsolatot valakivel, mert a neve ugyanaz, mint valamelyik exedé vagy valaki másé (pl. családtagé), akire nem akarod, hogy emlékeztessenek?

Figyelt kérdés

Nálam ez sajnos bekapcsol egy gombot. :(


Más is van így ezzel?



2022. ápr. 28. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én inkább örülök, ha ilyen lehetőségem adódik, szeretem a szar emberekhez tartozó neveket felülírni és egy szép emlékeket okozó emberhez társítani.


Például nekem nagyon rossz a kapcsolatom édesapámmal, rengeteg sebet okozott. A legjobb barátomat ugyanúgy hívják, mint őt és ma ha valakitől ezt a nevet hallom, már ő jut eszembe, nem egy átok a múltamból.

2022. ápr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
@1 Nem feltétlen kell, hogy szar ember legyen az illető, akire emlékeztetve vagy vala. :)
2022. ápr. 28. 11:16
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Ez egy természetes (hibás) reakció! Nekem régebben ilyen volt a használati tárgyakkal is. :))) Volt egy főnököm aki anno olyan típusú Astrával járt amit ha megláttam szembe jönni velem az úton, már állt is fel a szőr a karomon. Anno nézegettem autókat használt piacon, akkor azt nagy ívben kerültem. Nálam is működött ez a kapcsoló sajnos. Azóta ezen a hülyeségen is dolgoztam, hogy ne befolyásoljon.


Első szerelmem Ágnes volt, első párom Ágnes, akivel szakítottam, mert kavart egy másik pasival. Ma már lehetne újra ilyen nevű hölgyemény a képben, nem érdekelne... :)


Fun fact: Mostani munkahelyen van egy olyan kollegám akit emberileg nagyon kedvelek! Neki is olyan melóba járós kocsija van (F Astra, csapott hát), mint a régi főnökömnek. Még a színe is, szerintem még évjáratra sem térne el nagyon, ha tudnám a régit. :)))

2022. ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem az ilyenek nem zavarnak. Mondjuk ha valakinek lenne olyan nevű ismerőse mint én már az is nagyon ritka.
2022. ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, mintha ugyanaz lenne a neve, mint a tiéd, nem?
2022. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
@3 És Ágnesnek hívják? 🤣
2022. ápr. 28. 14:07
 7/8 A kérdező kommentje:
@5 Az biztos. 🤣
2022. ápr. 28. 14:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam kizárt, mégpedig egész egyszerűen azért, mert ennél azért agyban, és érzelmekben is erősebbnek gondolom magam.

De megtapasztaltam már ilyet. Itt a 14. hozzászólásban leírtam a sztorit: https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__randizas..

Most komolyan, miért is baj az, ha ugyanaz a neve? Ettől ő még nem lesz ugyanaz a személy, és ami a fő: ő nem tehet arról, hogy történetesen ugyanaz a keresztneve, mint valaki másnak. Ezért utasítsak el egy remek kapcsolatot? Ezért büntessem magamat, meg hát na, őt is, mert hogy az a neve? Ha ebből indulnék ki, mostani barátnőmmel sem jöhettem volna össze, és így elszúrtam volna egy olyan kapcsolatot, ami már 2 éve tart, és ami maga az álom.

2023. okt. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!