Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előfordult, hogy azért fejezté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult, hogy azért fejeztétek be valakivel a randizgatást, mert igénytelen volt a lakására, rendetlen volt?

Figyelt kérdés
Például lakásban dohányzás, szemét a padlón, mosatlan hegyek erre-arra, egy normális tudatosan vásárolt bútor sincs, kosz stb. Ezek bármiféle permutációja.

2021. okt. 12. 04:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Hát bmeg, anyám ezer éves bútorait használom. Egyelőre nincs újra pénzem. Lehet soha nem is lesz egyedülálló anyaként. Örülök neki, hogy egyáltalán van saját lakásom. És dohányzom, viszont takarítok rendszeresen. Most akkor bújjak a föld alá, mert valaki ennyire kényes?
2021. okt. 12. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen. Aki tetszett, s megismertem a személyiségét annyira, hogy lakását is megnézzem, az normális volt ebben is. A régi bútorokat kifejezetten szeretem egyébként, sőt az már fura, ha mindent túl steril, új, nincs története, kötődés. Dohányzóval biztos nem kezdek, mert nem bírom a dohányszagot emberen se. Akinél meg halomban áll a mosatlan, minden retkes, azon szerintem csak látszik lakásnézés nélkül is, hogy igénytelen fazon és csak mázként befújta magát meg belőtte a haját, de mondjuk koszos a körme és gyűrött meg büdös, amit elegánsnak gondolt.
2021. okt. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Ezt hívják igenytelennek!

Attól mert valaki dohányzik, nem teheti meg hogy új bútorokat vegyen az még nem igenytelen. De ha nincs takaritva azzal nem kezdek kapcsolatot. Voltam szegény lakásban de mindig friss illatt volt, viszont voltam tehetős házban ahol áradt a bűz! Takaritashoz nem kell pénz, víz és tisztaság van még ha nem használ fertőtlenítő szereket akkor is!

2021. okt. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Inkább anyagi hatter alapjan ítélnek az emberek.

Ha pl szegényes

2021. okt. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ezt rosszul fogalmaztam meg a bútorok kapcsán. Amennyiben van normális keresete, van pénze és ennek ellenére nem foglalkozik a lakásával. Itt most gondoljunk mindenféle dekorációs elemre, használati tárgyra amivel egy lakásból otthon lesz. És ez nem is feltétlenül pénz függő.
2021. okt. 12. 07:00
 6/14 A kérdező kommentje:
Amennyiben nem érzed jól magad a másik életterében, lehúz a közeg, a miliő, akkor szerintem nem érdemes tovább folytatni. Ez úgyis az ismerkedés elején kiderül.
2021. okt. 12. 07:01
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Aki dohányzik, annak van pénze bútorra, csak inkább a függőségeinek él.
2021. okt. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaja volt ilyen csaj nem is egy, ha megvan a tipikus háttérben kupi tükörszelfi kép na olyan a valóságban is ahogy hagyták függetlenül attól h elhívtak magukhoz, fogtam magam otthagytam mindet. Voltam én minden is azt tegyük hozzá..
2021. okt. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Tettem én is már fel itt hasonló kérdést. Retek volt, állandó bűz a macskái miatt, mégis én voltam a válaszolók miatt a szemét amiért nem akartam egy koszos panel szemétdomb lakásába hozzáköltözni a (minderre nagy arcú) csajhoz.
2021. okt. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
14%
Aki nem dohányzik az meg Ferrari-val jár 😂😂😂😂 és 3 havonta jár nyaralni, elkölteni a cigi megspórolt pénzt!!!!
2021. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!