Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol keresnek társat azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keresnek társat azok a nők, akik csalódtak a társkereső oldalakban ,de nem igazán járnak társasági programokra?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 30. 20:13
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
81%
Milyen számodra az ideális nő? Mennyire magasak az elvárásaid?
2022. ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
77%

Ha te hozod az elvarasaidnak megfelelo szintet, akkor csak az elvarasaidnak nem kene hatranyt jelentenie.


Ha valogatos is vagy es melle ronda is, akkor ne sok jora szamits.

2022. ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

1. 18-28 év között van.


2. Vékony testalkatú ,sportos vagy alkatilag csinos.


3. Foglalkozik a külsejével,és a nőies stílust szereti.


4. Nem dohányzik és csak alkalmakkor iszik.


5. Fontos számára egy kapcsolatban a kommunikáció, a hűség és az őszinteség.


6. Nem igazán társasági ember, ragaszkodó típus és szeret beszélni.


7. Szereti az állatokat, de lakásban inkább ne.


8. Soha nem szeretne gyereket.


Írhatnék még hozzá, de szerintem így is sok :D

2022. ápr. 30. 20:33
 14/30 anonim ***** válasza:
62%

Max a 8-as ponttal kene bajban lenned, mert sokan meggondoljak magukat a 30-as eveikben, amikor elkezd ketyegni az ora.


Te mit tudsz nyujtani ezekkel az elvarasokkal szemben?

2022. ápr. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Én ettől sokkal többet, de számít valamit?

A lényeg ugyanaz marad, hogy nem találok ilyen nőt ha megszakadok sem.

2022. ápr. 30. 20:39
 16/30 anonim ***** válasza:
88%

"Ha már megüti az átlagos szintet folyamatosan kapja instán meg facen az üzeneteket"


Ti ezeket a fszsgokat honnan szeditek?

2022. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
81%
Akkor nincs mese. Vagy lejjebb adsz az elvárásaidból mondjuk 2-3 pontot, vagy hiába keresgélsz. A párkapcsolat egyik nagyon fontos alapja a kompromisszumkészség. Te engedsz valamit, ő is enged valamit. Ez már csak így megy. Egyébként így van ez a társkeresésnél is. Ha folyton az ideálodat hajkurászod akkor minden elmegy melletted. Keress egy lányt aki tetszik és megfog valamivel a többit meg szrd le.
2022. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
16. Attól még szoktam nőkkel beszélgetni a való életben és jó pár volt már az évek alatt, aki mondta/mutatta, hogy mennyi idegen férfi szokott neki írni face-en vagy instán ismerkedési szándékkal. Mindegy, hogy havi 1 vagy heti 1 vagy napi 1, mindegyik sokkal több, mint ahány ismerkedős üzenetre egy férfi valaha is számíthat.
2022. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Így tettem a legutóbbi kapcsolatomban ami majdnem 7 évig tartott,nem lett jó vége,hiába engedtem az elképzeléseimből túl sokat is .
2022. ápr. 30. 20:47
 20/30 anonim ***** válasza:
39%
18: persze, rengeteg ki tudja honnan szalajtott idióta. Én férfiként akkor hagytam fel a netes ismerkedéssel amikor majdnem sikerült összeszednem egy TonnaDonnát. És ne felejtsük el, hogy ez nőként SOKKAL rosszabb.
2022. ápr. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!