Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van e olyan társkereső, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e olyan társkereső, ami nem vallási alapú, és nem is a szexre megy ki elsősorban a dolog?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok és demiszexuális. Pár hónapja még én se tudtam ennek a szónak a létezéséről, egy lány ismerősöm ébresztett rá.

Heteroszexuális vagyok lényegében, viszont csak nagyon kevés nő van,akivel szexelni is akarok, velük is csak akkor ha előbb nagyon erős érzelmi, intellektuális kötődés alakul ki irányukba. Eddig egy kezemen meg tudom számolni, hány nővel szexeltem, és nem azért mert ne lett volna lehetőségem többre.

Na mindegy, a lényeg, hogy társkeresőben a két véglet amit próbáltam azok a keresztény társkeresők meg a tinder.

A keresztény oldalakon bár nem a szex a központi téma, viszont a vallás annál inkább, én viszont nem vagyok vallásos és nem is tudnék olyannal hosszútávon együtt élni, aki így gondolkodik.

A másik a tinder, ahol meg a többség már az első 1-2 randi után ágyba akar bújni, ami engem kiábrándít, egyszerűen ilyen gyorsan képtelen vagyok szinte idegennel ilyen intim viszonyba kerülni.

Tud e esetleg valaki olyan társkeresőt ajánlani, ahol ki lehet ezeket a kellemetlen helyzeteket kerülni? Nem baj az se ha fizetős, áldozok rá szívesen, ha van értelme.


2022. ápr. 11. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen társkereső oldal. Mindenhol vannak ilyen emberek, amilyet te keresel és az ellenkezője is. Nem akar minden lány 2 randi után szexelni és nem is vallásos mindenki. Ez hülyeség!

De egyébként, ha te nem vagy hajlandó együtt lenni hosszú távon egy vallásos lánnyal, mi alapon várod el, hogy bárki eltűrje neked hosszú távon, hogy nem áll fel a farkad? A kettő nem függ össze, csupán az elfogadásra akarok kilyukadni!!

2022. ápr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 rmf730 ***** válasza:
Ok cupid... de itt is vannak azért mindenfélèk...
2022. máj. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!