Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, hogy kevesebbet ír,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy kevesebbet ír, vagy hagyjam inkább a fenébe?

Figyelt kérdés

Mióta lefeküdtünk a sráccal, nem változott meg egyébként, ugyanolyan aranyos meg érdeklődő, meg mondta, hogy szeretne még látni, megkérdezi, milyen napom volt, stb.

Viszont előtte szinte azonnal válaszolt, jó reggel üzenet, minden, egész nap irkált, most meg csak órák múlva reagál, van, hogy csak délután, mikor kora reggel írtam, pedig elérhető közben ugyanúgy..


Ilyenkor mi változik meg? Nem tudom, mit lépjek erre. Mert azt sem akarom, hogy csak szívasson.. Szerintetek engedjem ezt el?


2022. máj. 1. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Megvoltál és ennyi! Keres másik nőt…
2022. máj. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Lehet hogy csak addig még meg nem kapott volt ilyen!
2022. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak minek mondott akkor olyanokat, hogy beszéljünk meg írjak neki, szeretne még talizni, stb?
2022. máj. 1. 11:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát pont ez miatt….
2022. máj. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretne még lefeküdni veled, de azért nem vagy neki olyan fontos, hogy ismét egyből írjon. Ennyi.
2022. máj. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak addig sietett, amig le nem fekudtel vele. Most mar inkabb lassitana. A felfokozott erdeklodes az mindig bejon a randiknal a noknel. Viszont a heti 3 szexnel tobbet nem akar. Ezt latod most.
2022. máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sggfej. Én hagynám.
2022. máj. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez az a típus szerintem, aki csak addig töri magát, amíg az érdekei úgy diktálják. Legalábbis így jön le eddigi tapasztalatok alapján számomra.

A mostani udvarlóm szó szerint az... Ha másfél óráig nem ír vissza, már felhív, hogy ezért és ezért nem jelentkezett. Mi sokat beszélünk amúgy telefonon is.

Ahol kutyába sem vettek, ott például napokig nem is érdekelte az illetőt az üzenetem. Pedig milyen szépen indult...

Szóval, van összehasonlítási alap bőven.

2022. máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
6-os, augusztusban fog ideköltözni külföldről, addig szerintem max.1x tudunk talizni. Tényleg nagyon normálisan ír amúgy, csak ritkábban válaszol, ezért kérdeztem.
2022. máj. 1. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!