Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális dolog, hogy a munkám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy a munkám miatt utasított vissza, mikor ő még kevesebbet keres, mint én?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy nővel, és szerintem jól alakultak a randik. Ő pszichológus, kórházban dolgozik, nettó 160 ezret keres. Én gyárban dolgozom és csak egy érettségim van. Erről a legutóbbi randin beszéltünk, és utána nem válaszolt az üzeneteimre egy teljes napig. Írtam neki egy hosszú levelet arról, hogy nem kellene lenéznie másokat, főleg, hogy annyi pénzt sem tud összehozni, hogy magát eltartsa, a fizetéséből Bp-n már egy albérletet sem lehet fenntartani (anyjánál él). Miután elolvasta, szó nélkül letiltott. Szerintetek fair? A legtöbb nő már ilyen Pesten?
2018. máj. 5. 21:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Egy ilyen után en se irnek neked.
2018. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

Nem biztos, hogy ezért nem válaszolt neked egy teljes napig.

31/f

2018. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem a munkád volt itt a bibi.
2018. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Persze-persze, előtte tudott állandóan válaszolni, max. negyed órás reakcióidővel, és amint megtudta, hogy nem tartozom az általa elitnek titulált réteghez, egyből nem voltam olyan fontos, hogy tudjon írni.
2018. máj. 5. 21:07
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Jogos, hogy letiltott:)) Én is tudok bunkó lenni, de ennyire nem.
2018. máj. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%

Honnan tudod,hogy a munkád miatt? Lehet észrevett valamit a személyiségedben ami nem tetszett neki. De egy ennél is egyszerűbb ok,hogy éppen valami családi/munkahelyi/magánéleti elfoglaltsága vagy problémája volt s emiatt nem írt.

Voltaképpen nekem sem imponálna egy olyan ember aki annyira rám van mászva,hogy egy nap is problémát okoz neki és elkezd hisztizni. Szerencséjére még idejében észrevette a defekted. Hiába,aki ismeri az emberi természetet az tudja és érzi.

Inkább szállj magadba,hogy lehet azért hisztiztél és toporzékoltál ami csak a saját buggyant elképzelésedben van. Jó hír,hogy a kisebbségi komplexus is gyógyítható! Keress fel egy pszichológust... csak most ne hívd randira :D

2018. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

Független attól lehetett sűrű napja. Előfordulhat ilyesmi mással is, hogy egy nap nem tud írni. Meg kellett volna várni a másnapos vagy harmadnapot ezzel a levéllel szerintem.

31/f

2018. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%

elegansabb (es szamara elgondolkodtatobb) az lett volna, ha SEMMIT nem irsz.


igy neki lett igaza: tul egyszeru vagy hozza.

2018. máj. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
74%
Juuuj... nem elég, hogy egész nap írogattál neki, még el is küldted a pi..ába utána. Jól tetted, a te elveiddel ne jásszon senki. :D Nagy király vagy, barátom.
2018. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűbbnek tartom, hogy azért utasított el, mert egy komplexusos tapló állat vagy. De az is lehet hogy a füled formája nem tetszett neki.
2018. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!