Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon komolyan érdeklem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon komolyan érdeklem?

Figyelt kérdés
Volt egy rendezvény, ahol találkoztam egy fiúval (25), aki rögtön feltűnt, hogy gyakran néz, és igyekszik körülöttem lenni. Aztán beszélgetni kezdett velem, és segített pár dologban a konyhában, vicceskedett én nagyokat nevettem..de aztán láttam hogy másokkal is közvetlen és kedves, ezért én inkább próbáltam levegőnek nézni. De a szemem sarkából feltűnt, hogy direkt hatszor visszajött abba a helyiségbe ahol én voltam és figyelt, én meg nem foglalkoztam vele. Néha hozzám szólt valamit, én két szóval lerendeztem. Mondom magamban, nem akarok egy lenni a sok közül. De aztán a végére nyilvánvalóvá vált, hogy én vagyok a "befutó" nála, sokat volt velem, mikor már mentem volna, felkért táncolni, aztán beszélgettünk. De ami a legjobban mozgat, hogy folyton a szemembe nézett mélyen, volt többször hogy kb 8-10 mp-en át néztünk egymas szemébe. És folyton ezt csinálta, mintha megbabonáztam volna, folyton engem nézett. Tökre azt gondolnám, hogy megbabonáztam , de olyan közvetlen volt másokkal is, és más lányokkal is. Szóval emiatt nem tudom...nyilván azt nem láttam, hogy más lányra így nézett volna, de persze ez nem jelenti hogy nem. Én eljöttem, nem kérte el a számom. A nevemet tudja,de rákerestem facen, nincs fent. Elképzelhető, hogy találkozunk még ezen a helyen a jövőben, de valószínű csak fél év múlva mondjuk, akkor lesz legközelebb ilyen jellegű rendezvény. De nekem annyira bejött..tudnám úgy intézni, hogy találkozzunk, de ha komolytalan, nem szivatom magam. Nem tudom, hogy csajozós vagy csak szimplán kedves és közvetlen. Az tuti hogy tetszem neki, csak azt nem tudom, komolyan-e. Attól független amúgy hogy ilyen közvetlen a lányokkal, nem egyéjszakás fiú, 1 éve ért véget egy komoly kapcsolata. Tudok róla pár dolgot, mert falun lakunk (én nem rég költöztem ide), viszont azt is tudom, hogy ő is utánam érdeklődött a rendezvényen, mert modnta a végén, hogy tudja mi a munkám stb. Vajon érdekelhetem komolyan?
2022. máj. 8. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha utánad érdeklődött és falu, akkor biztosan vannak közös ismerősök és simán el tudna érni, ha akarnak. Elég szerencsétlen húzás volt tőle, hogy nem kérte el a számod, a leírtak alapján nagyon bejöttél neki. A helyedben viszont én nem futnék utána!
2022. máj. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Húha. Ez tipikusan az az eset, amikor az ember kicsit talán mérges lesz, hogy miért van ez:D.


Szerintem is tetszettél neki a leírtak alapján. Az, hogy közvetlen szerintem jó dolog, főleg így hogy nyilvánvalóvá vált, hogy te jöttél be neki.


Viszont csatlakozom #1-hez tudja a neved, van egy csomó közös ismerős tehát simán el tud érni ha akar és nyilvánvaló hogy vonzódik és mer is közeledni, akkor már ne te fuss utána.

Számos dolog állhat a háttérben, nem akar kapcsolatot de egyéjszakásat se (v nem veled), tetszettél neki de van valaki ami visszatartja.


Ha akar valamit majd keres, mert ha ott akart volna, már meglenne neki az elérhetőséged.

2022. máj. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom te hány éves vagy, de iszonyat gyerekes volt a húzásod, hogy azért levegőnek nézted, mert rajtad kívül még másokkal is normálisan viselkedett/beszélgetett. Főleg, hogy nem is ismered.

Amúgy meg bejössz neki.

2022. máj. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!