Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megbeszéltünk egy találkát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megbeszéltünk egy találkát, de nem jó az időpont neki, mert dolgozik, de utána mégis találkozik velem, akkor komolyan érdeklem?

Figyelt kérdés
Mármint felvetettem, hogy talizzunk hétvégén, de olyan munkája, amikor ilyenkor is kell dolgozni, de utána rögtön írta még ennek ellenére is, hogy neki mikor lenne jó és remélem, hogy az nekem is jó. Ez jó jel? Komolyan érdekelhetem?
2020. máj. 23. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, ha le akart volna rázni, akkor nem mondott volna másik időpontot. Aki akar veled találkozni, az nem maszatol, hanem ha nem jó neki egy alkalom, akkor mond egy másik konkrét időpontot.
2020. máj. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, komolyan érdeklődik irántad.
2020. máj. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire ne legyél már bizonytalan. Találkozni akartál vele, ő meg igent mondott, csak másik időpontban, mert dolgozik. Miből gondoltad ezek után, hogy nem érdekled?
2020. máj. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!