Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mekkora az esélye, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye, hogy barátnője van és mit tegyek legközelebb?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel szoktunk szemezni a fitnessben, nem egy kirívó, szétgyúrt pasi, magasabb, természetesen sportos. Eddig nem nagyon adtam komolyabb jelzéset, hogy odajöjjön, mert valami miatt úgy gondolom, hogy nem független. Viszont az a gondolatom is megvan, hogy elvileg, ha van párom, az edzés közös program és mindig egyedül látom, még hétvégén is. A férfiak mennyire járnak együtt a barátnőjükkel edzeni? A környezetemben ez mondhatni bevett szokás, de itt most bizonytalan vagyok. Adjak valami komolyabb jelet nincs vesztenivalóm alapon? Mit tegyek?

2022. máj. 13. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miert nem teszel utalgatasokat ra?


Pl ajaj micsoda karizmok biztos el van ájulva a bnőd ;)

Aztán majd hebeg rá valamit hogy dehát az nincs is. Mi az a bnő?

2022. máj. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele. Aztán lehet, hogy egy barom, akivel nem akarnál együtt élni, de ha nem, akkor ki fog derülni. Ha csak nézed, nem lesz jobbb
2022. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy van párom, miért kéne mindenhova együtt menni? Totál más edzéseket csinálunk. Ezt nagyon bele magyarázod. Mivel ő téged nem vesz észre, muszáj leszel te odamenni, és beszélgetni.
2022. máj. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem járnék a barátnőmmel edzeni, barátaimmal szoktam. Sok lenne, ha mindenhol egymás nyakán lógnánk.


27F

2022. máj. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó, hát akkor máskor, amikor néz, oda megyek valamivel. Még nem tudom pontosan mivel, de akkor ez lesz
2022. máj. 13. 20:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha sokszor megy kondizni, lany nelkul.

Sztem akk nincs baratnoje

2022. máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jelenti azt, hogy független, azért mert egyedül jár edzeni. Én sem, és több barátnőm/nőrokonom sem jár együtt a barátjával/férjével, vagy mert mást sportolnak, vagy mert pl. gyerek van, tehát nem is tudnának együtt menni, vagy ahogy valaki írta már, lehet, hogy nem is akarnak együtt menni, mert ez lehet én-idő vagy barátnős-haveros időtöltés.
2022. máj. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!