Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is kevésbé felszabadult,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is kevésbé felszabadult, ha nagyon vonzó emberrel ismerkedik?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre magamon, hogy egy kevésbé vonzó pasival sokkal jobban el tudok poénkodni meg elengedni magam, mint egy nagyon vonzóval. Feszélyezettebb vagyok olyankor, mert azon agyalok, hogy ha ezt vagy azt mondom, mi lesz a véleménye rólam :D Más is így van ezzel?

2022. máj. 18. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen
2022. máj. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pl. egy poénos memet simán elküldök egy kevésbe vonzónak. Egy nagyon vonzónál meg nem merem, mert azt gondolom, hogy gyerekesnek gondol majd vagy ilyesmi.
2022. máj. 18. 10:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pont azért tudok nagyon helyes pasikkal természetesen viselkedni, mert nem vagyok jó nő, és semmi esélyem. Ezt ők is tudják, és ugyanezért viselkednek velem is normálisan.
2022. máj. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudom magam elengedni, ha olyannal beszélek aki tényleg tetszik. Eleve beszélni sem szereti velük.


Sőt, ha csak megtetszik valaki az utcán például, mert jól néz ki, vagy nagyon jó a stílusa, azonnal elönt a szégyen. Ha valaki jól néz ki, direkt rá sem nézek, nehogy rájöjjön hogy tetszik. Nincsen annál szánalmasabb, mint amikor a ronda emberek csorgatják a nyálukat a szép emberekre. Oké hogy ronda vagyok és ezt mindenki látja, de legalább higyjék azt, hogy elégedett és boldog vagyok (akkor is ha nem).

2022. máj. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok ronda, randizni is szoktak hívni ilyen pasik, csak valahogy nem tudom elhinni magamról, hogy tényleg én kellenék nekik.
2022. máj. 18. 10:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak a sunádra pályáznak.
2022. máj. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 azt egyszerűbben is szerezhetnek.
2022. máj. 18. 11:07
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
Világéletemben könnyen ismerkedtem. Zenész mivoltom tovább könnyítette a dolgot, se szeri, se száma nem volt a felejthető kapcsolataimnak. Ennek ellenére, amikor valami igazán kívánatos csajszira hajtottam, kitört rajtam a vizsgadrukk. Olyan is előfordult, hogy el kellett menekülöm mert büdösnek éreztem a hónaljamat. Az pedig mindig csak komoly stresszhelyzetben fordult elő.
2022. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!