Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak hogy egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy egy kicsit felszabadultabb legyek vele?

Figyelt kérdés
már párszor találkoztunk azzal a fiúval akit szeretek de eddig mindig szinte csak ő beszél kérdezget engem mindig de nem tudok úgy válaszolni mint másnak. nem tudom magam elengedni mellette. mi már voltunk együtt de az előtt nem volt ilyen probléma de annak már 5éve. most költözött vissza. attól tartok hogy ez miatt hanyagolni fog.
2014. márc. 18. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Vonzódsz hozzá, és félsz, hogy ez nem lesz kölcsönös. Tölts vele több időt, és egy kis idő múlva biztos menni fog. Vagy nincs közös témátok, bár ez nem valószínű, ha már együtt voltatok. Hacsak, vagy te vagy ő megváltozott..;)


Ez a saját tapasztalatom: Mikor elköltöztem egy sznob városi lány voltam, de idővel megváltoztatott a környezetem, és más iránt érdeklődtem. Más lett a zenei ízlésem, az öltözködésem, a beszédformám, a másokhoz való közeledésem, más fajta fiúk jöttek be. Teljesen más stílust vettem fel.


Lehet a fiúval is ez történt. Csak újra egymásra kell hangolódnotok :)

2014. márc. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!