Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet hosszútávú, tartós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hosszútávú, tartós kapcsolat egy 24 éves nő és egy 32 éves férfi között?

Figyelt kérdés
Elsősorban a körkülönbség miatt kérdezem. Soknak számít 8 év? Illetve a távolság is elég nagy kettőnk között, 120 km. A hétvégéket együtt töltjük, másfél hónapja ismerkedünk. Eddig jónak tűnik minden, én kedvelem, ő is kedvel, de tartok attól, hogy a fenti tényezők miatt esetleg ő meggondolja magát vagy tétovázni fog.

2022. máj. 24. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán jó lehet, nem vészes, hajrá. Ami akadály lehet, hogy 32 évesen már lehet lassan szeretne pl gyereket, és egy nyugodtabb életet, el kell döntened, hogy te készen állsz-e már erre.
2022. máj. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Működhet, 8 év nem annyira sok így, hogy már mindketten felnőttek vagytok. A távolság lehet problémás, de az sem áthidalhatatlan. Szóval esély van rá, hogy működjön, de előre nem lehet megmondani mi lesz, majd idővel kiderül.
2022. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
8 év 2 felnőtt ember között nem sok. Most ezt hagyjuk hogy mi ideális vagy nem, mert az egyik szerint a 0 év az ideális a másik szerint 5 év, de ez a 8 év is teljesen működhet. Ha egyforma értékeket vallotok, nagyjából egyformán képzelitek el az életeteket és a mindennapjaitokat, hasonlóan vélekedtek pl. a családalapításról is, akkor jó lesz persze.
2022. máj. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Én 33 éves férfi vagyok, de nem nagyon gondolkodnék 28 év alatti nőben. De ne aggódj, én vagyok a kisebbség. Simán működhet az a 8 év. Én is a távolságot tartom problémásnak, de ha Te, vagy a srác hajlandó költözni akkor meg lehet próbálni.
2022. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A korkülönbség nem vészes, a távolság már inkább. Mondjuk az sem olyan áthidalhatatlan, csak majd az összeköltözésnél kell kompromisszum pár hónap vagy év múlva.
2022. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ebben a korosztályban már nem sok.
2022. máj. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, ez egyáltalán nem sok. Ami miatt gond lehet, az a távolság.
2022. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a korkülönbség még nem gond.
2022. máj. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Simán.
2022. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!