Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet rávenni egy pasit tartós párkapcsolatra? 23/L

Figyelt kérdés
Kb. másfél hónapja találkoztam egy sráccal, aki nagyon szimpatikus és megvan a kémia is. Én is nagyon tetszem neki, állandóan arról áradozik, hogy sosem látott még ilyen szép lányt, mint én. Ennek ellenére van egy olyan érzésem, hogy ő nem akar komoly kapcsolatot, vagy legalábbis még nem döntötte el, hogy most akkor járunk, vagy sem. Vannak biztató jelek, pl. hogy szerelmemnek nevez, és gyakran mondja, hogy hiányzom neki, viszont vannak dolgok, amik miatt azt gondolom, hogy ez nem egy párkapcsolat. Pl. elég ritkán keres, inkább én kezdeményezem a találkozókat, vagy éppen a beszélgetéseket skypeon, ha nem tudunk találkozni. Sajnos az ország másik végén lakik, így nem látjuk egymást túl gyakran. Meg a barátainak is úgy mutatott be, hogy "ő egy barátom". Aztán az is igaz, hogy később megcsókolt úgy, hogy mindenki láthatta, de a lényeg, hogy nincs kimondva, hogy ez egy kapcsolat. És én tényleg komolyan gondolom vele. Szerintetek mit tegyek, hogy ő is akarja? Amúgy szoktam neki pl. főzni és nagyon szereti a főztömet. Összességében azt gondolom, hogy nincs bennem semmi olyan, ami miatt félnie kéne belevágni egy kapcsolatba. Hűséges, szolid lány vagyok, ráadásul biztos vagyok benne hogy a külsőleg nagyon tetszem neki. Mit tanácsoltok?

2014. okt. 14. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs!


Vagy megszeret téged úgy ahogy vagy és veled marad, vagy mégsem te leszel az esete.

2014. okt. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A tanácsom: főzz neki egy jó pálinkát.
2014. okt. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

'ajnos az ország másik végén lakik, így nem látjuk egymást túl gyakran. '


Es, te koltoznel at oda, vagy ot szeretned, ha otthagyna csapot-papot a kedvedert? Ha forditott lenne a helyzet (o akarna valamit, te meg nem), hogyan tudna teged 'ravenni', hogy tartos kapcsolat legyen, amikor te nem akarod?

2014. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát szerintem működhetne ez távkapcsolatként egy darabig. Aztán ha jó, akkor később költözhetnénk egy helyre. Ez év végén végez ő is az egyetemmel, meg én is. Utána már nem leszünk városhoz kötve, bárhol kereshetünk munkát.
2014. okt. 14. 19:33
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

Ha nem gond nem olvastam el a regényed de röviden ha megakarod tartani.

7 kb 3X oboázd le és nyeld is le a cuccost.

És ha azt kéri engedd neki hátulról.


Így nem valószínű h elhagy.

A pálinka hülyeség, nem minden pasi piás.

Főzni meg én is tok az nem nagy szám.

2014. okt. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Heti 3 X.
2014. okt. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, hát ezek alapján már rég el kellett volna vennie feleségül :D

De amúgy ahogy nem minden férfi piás, úgy nem is minden férfinek elég, ha jó a szex. De amúgy azt mondta a srác, hogy jó vagyok az ágyban, szóval ezzel nincs gáz.

2014. okt. 14. 19:42
 8/10 anonim válasza:
Szerintem legyél kitartò, és ne add magad könnyen.
2014. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor a kapcsolatotokkal se lesz nyugi.
2014. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kurtz Bickle ***** válasza:
100%
Nem tudom mit vársz. Másfél hónapja ismered, azóta már lefeküdtél vele, meg volt minden, holott a legalapvetőbb dolgot nem tudod eldönteni kettőtökről.
2014. okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!