Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mitcsináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitcsináljak? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
1 hónapja beszélgetek egy pasival.. tegnap találkoztunk.. smárolgatunk meg beszélgettünk.. egyszóval összejöttünk.. nagyon normális pasi.. nem olyan bunko ami manapság a divat.. :D sétáltunk kézenfogva.. olyan jo volt.. rég voltam már ilyen helyzetbe.. xD este még felhívott.. hogy megbolondítottam.. stbstb.. erre ma felmegyek reggel fb-re.. és ilyet ír hogy figyelj cica ennek semmi értelme így.. mert elkezdődik a suli.. nem lesz időnk egymásra.. és még most jobb ha vége.. minthogy akkor.. főleg ha az érzelmek tovább fajulnak.. mert h fősulis.. én most járok 2.ba szakközépbe.. és ő 4re ér haza.. tanulnia kell. nekem is.. nem lesz időnk egymásra.. jo mondom.. én erre inkább nem mondok semmit.. és ilyet ír hogy nem kell neki csaj.. ezmiatt.. de én nagyon megfogtam.. szóval ha bármikor is boldog akar lenni 3óra hosszát akkor szól nekem.. vagy ha én unatkozom szoljak neki.. szerintetek ? kell ez a pasiiiiiiiiiii.. segítsetek.. .mivel tudnám megfogni.. egyébként igaza van abba hogy nem lenne időnk egymásra...de egy probát megérne... ://
2011. aug. 1. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha már az elején így áll hozzá, akkor nem sok esélye van a dolognak. Max dugás :S


Ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel.

2011. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Húúúú, elég nehéz helyzetben vagy! Szerintem kérd meg,h legalább próbáljátok meg és hogyha nem megy, akkor ugyanúgy jóban maradtok.. Másoknak is van párkapcsolata gimi/fősuli mellett! De ne loholj utána mint valami pincsi.. mert az már inkább taszítani fogja!
2011. aug. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!