Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki számít 25 évesen olyan jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki számít 25 évesen olyan jó pasinak, aki mellett lehet tervezni?

Figyelt kérdés
Nem annyi vagyok, csak elgondolkodtam, mivel azt hiszem ez az az életkor, ahol már látszódik, hogy ki mire tudja vinni nagy valószínűséggel, de sokan még buliznak, tanulnak, nincs még komoly egzisztenciájuk.
2022. máj. 29. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Te most összemosol 3 dolgot. Az, hogy 'jó pasi', nem a külseje alapján mondják?

Az, hogy mire tudja vinni az meg a szakmai tudása, élelmessege, fejlődőképessege alapján határozható meg.

És az, hogy milyen egzisztenciával rendelkezik ennyi idősen meg attól függ, hogy mit örökölt és a szülei mivel tudják támogatni.

Illetve szerintem az egész képletből kimaradt - szerintem a legfontosabb, hogy ki milyen ember. Én legalábbis elsősorban ezt nézném, és utána jönne a többi.

Szóval szerintem gondold ezt át, hogy mit is akarsz kérdezni.

2022. máj. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

AZ ÉN SZEMEMBEN (és hangsúlyozom, hogy ez csupán az én meglátásom, de ettől még mindenki úgy érezhet a téma kapcsán ahogy akar) 25 éves kor fölött olyan férfit tudok komolyan elképzelni, aki:

- nem klasszikus bulikba jár, hanem már jobban kielégíti igényeit a kis baráti összeülések, társasestek, kertiparty.

- vagy elvégzett már egy egyetemet, vagy már a vége felé jár / szakmája van és ebben jól érzi magát, nem feszélyezi a fizetése vagy képzettségi szintje

- komolyan lehet vele beszélgetni a családtervezésről, nem fog elbújni a függöny mögé mikor kiejtem a házasság szócskát.

- ha évek óta dolgozik akkor jelentős megtakarítása van, ebből is látni, hogy tud spórolni, nem én kell majd megtanítsam a pénzt kezelni.

- élt már külön a szüleitől

- az alapvető háztartási feladatokat el tudja látni.

2022. máj. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Orbán Viktor
2022. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Változó ez, hiszen nem mindenki ugyanarra vágyik. Én pl nem szeretnék gyereket, szóval mások az igényeim, mint annak, aki szeretne. Én pl utazgatni, élni szeretnék, szóval nekem már az jó, hogyha valaki dolgozik és el tudja tartani magát, van stabil bevétele és nem a szülei pénzén él. Aki gyereket akar, annak nagyobb igényei vannak, pl saját lakás megtervezésére. Én nem bánom azt sem, ha az albérletet tudjuk csak megengedni magunknak, de azért van félretett pénzünk.
2022. máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!