Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó randihely (étterem) Budapes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó randihely (étterem) Budapesten külföldi csajjal?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kb másfél éve ismerkedek egy amerikai csajjal, hosszú a történet, nem fogom kifejteni, ezért csak a legfontosabb pontokat fogom összefoglalni, hogy legyen fogalmatok, milyen keretek között zajlik az egész.


Én 19 (F) lettem, ö 18 éves.


Mindenesetre eljönne Európába és már meg is vette a jegyet Budapestre, anyukájával már megbeszélte. Júliusban fogunk találkozni, egyedül fogunk lakni egy lakásban (ami az én, vagyis a családom tulajdona), legalább egy hétig, de még nem biztos hogy meddig.


Ö csak angolul tud, annyira én mindenképp tudok, hogy elbeszélgessünk, hanem nem alakult volna eddig a kapcsolatunk. Mindenképp csakis velem tudja elképzelni a jövöjét, hozzám is költözne, a családjában zürzavar van, amúgyis elköltözne otthonról.


Lelkileg már egy jó ideje nagyon közel vagyunk, és a vágyainkról is sokat írogattunk. Azt hiszem most egy kicsit eltértem a lényegröl, de mindegy.


Ö egy jobb módú családból van, inkább a "rendes" kajákat szereti (tehát nem gyorsétteremre gondolok, mint például mekire). És én nem vagyok Budapesti, amúgy föleg azért kérdezem.



A kérdésem az lenne, hogy milyen éttermeket tudnátok nekünk ajánlani?


Elöre is már köszönöm a válaszotokat! :)



2022. máj. 29. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Don Pepe
2022. máj. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Semmi extra

Zöld kapu

Pater marcus

Vakvarjú

Ezüstponty

Paulaner

Marxim

Harapó mókus

Trófea

Írj, ha részletek érdekelnek.

2022. máj. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#2 A Trófea egy teljesen kommersz étterem, a Marxim egy pizzéria.
2022. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha tényleg le akarod nyűgözni a lányt, akkor inkább ásd bele magad a témába, ne a Gyakorin múljon a jövőd. :D
2022. máj. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4 úgy gondolod hogy saját magam nézegessem a neten? azt is csinálom, csak minél több tippet kapok , annál több választékom van és mint említettem nem ismerem ki magam Budapesten, tehát minél több véleményt hallok, annál jobb


és amúgy nem Gyakorin fog múlni, véletlen jutot eszembe, hogy itt is fel lehetne tenni a kérdést ;)

2022. máj. 29. 21:20
 6/12 anonim ***** válasza:

Trófeába max akkor vigyél csajt ha utána már nem terveztek semmit. Mi onnan általában haza is alig jutunk élve, annyit szoktunk enni. Igaz előtte lévő nap már alig eszem, csak iszom rengeteg vizet, hogy tágítsam a gyomromat. Aznap meg már nem eszem semmit, max ilyen űrhajóskaját, energiazselét meg ilyeneket, hogy ne essek össze. De magyar ember nem maradhat szégyenben a Trófeában, fejenként 10 húst szoktunk megenni, az a minimum, különben szégyen

A Vakvarjú és a Paulaner egy trágya hely, a kaja so-so de a pincérek, kiszolgálás ótvar.


Valami jobbfajta olasz ("nápolyi") pizzériát javaslok amúgy, nézd meg a top10-et, ajánlani azért nem fogok, mert amit ajánloattam volna, ott tulajváltás volt, és nem tudom milyen jelenleg a minőség.

A nápolyi pizza jó csajozós kaja, nem telít el, de azért egy amcsi nőt is jóllakat. És legalább megtudja egy amerikai hogy mit hívnak pizzának (nem azt amit Amerikában annak csúfolnak)

2022. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kopaszin bármi ami szimpi.
2022. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hol ismerted meg? Egy amerikai baratnonek en is örülnek.
2022. máj. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Mathus ***** válasza:

Kisüzem. Remek konyhát visznek, full a Belváros, a külföldiek imádjak, pezsgő-nyüzsgő hely, mindig tele, mindenki beszél angolul, van vegán kaja is, minden nap mást főznek, nincs "étlap" - ez is a trendnek megfelel. Az utcára néző ablakokban is lehet ülni

Bulizni meg ott a Gólya két szinttel az Orczy térnél, remek koncertekkel, olyan mintha Berlinben lennél (kétszintes, a tetőn élőzene, lent DJ). De ha csak a Belvárosban maradnál, akkor a Vittula, jó DJ-s mókákkal. Randihelyszínnek még jó a Flippermúzeum, 300+ flipper, és arcade géppel.

2022. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Marxim nem az, ahol egy 19 éves nyugati lány jól fogja magát érezni.

Akkor már inkább vidd az igen-be, az is pizzás.

Trófea sem tinis, hanem céges zabálós.

Kopaszi jó, Margitsziget hasonló feeling.

Belváros pl Dobrumba/Babka feelinges, de minden más is tele van külföldivel, foglalj 2 héttel előre!

Ha nem annyira budgetben nyomod akkor meg sok lehetőség van, pl Gozsdu, valami steakes hely, ha magyarost is akarsz, de nem gagyit Rosenstein.

Ha bevállalós: Pléhcsárda.

2022. máj. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!