Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyi nem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi nem normális fiatal csaj van?

Figyelt kérdés
A korosztályom nagy része komolytalan, elköteleződni nem akar. Bulizni, dgni és hasonlókat igen. 22 éves vagyok és ismerkedtem nálam idősebbekkel is, 28-ig bezárólag. Egy sem volt nagyon különb a deákné vásznánál.

2022. jún. 4. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Hívjuk gyorsan az egyházat. Micsoda fertő.
2022. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Arra nem gondoltál, hogy kifejezetten az olyan típusú nők jönnek be akik külsőre-belsőre még komolytalanok?

Nem igaz, hogy nincs ebben a korosztályban olyan nő, aki nem keres komoly kapcsolatot. Azonban a bulis, alkalmis csajoknak is van egyfajta kisugárzása, személyisége, ami lehet téged vonz tudat alatt. Tehát gyakorlatilag nem veszed észre a komoly nőket.

2022. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Hova köteleződjön el az ember fiatalon?
2022. jún. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Miért ne lennének normálisak attól, hogy ilyen fiatalon nem akarnak komoly párkapcsolatot és elköteleződést? A fiatal kor nem ennek az ideje.

Persze tök oké, ha valaki feleséget/férjet keres ennyi idősen, de ne nézzük már le azokat, akik lazábbra veszik a dologot.

2022. jún. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Huszon évesen hova kéne elköteleződni? Vagy abba nem gondoltál bele esetleg hogy csak nem te vagy a megfelelő ember akivel elakar köteleződni?
2022. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon nem bírom ezt a mentalitást....22 vagyok, van egy alapdiplomám, mesterre járok, kaptam ösztöndíjakat, részt vettem ösztöndíjprogramokban (kiutazással), mert jók az eredményeim, folyékonyan beszélek két idegennyelvet, vannak céljaim ÉS ezek mellett igenis szeretek bulizni, eljárni barátokkal iszogatni, billiárdozni, kirándulni stb stb mindenhova.


Akkor ettől miért is ne lennék normális??


A kapcsolatokról annyit, hogy van annyi eszem hogy nem szülnék/házasodnék ennyi idősen a semmire. Majd ha lesz megfelelő kapcsolat, egzisztencia stb majd akkor lehet család. Addig meg az ember élvezni akarja az életet és nem feltétlen azon rágódni mi lesz holnap. Csak azért mert mondjuk az ember jó darabig nem akar házasságot, "letelepeni" attól még gondolhatja komolyan a párjával..

2022. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Bazzeg, velem meg egyik se akar dugni a páromon kívül 😃 fene a jó dolgukat!!
2022. jún. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%

A 6-oska mennyire jól mondja.

1000%-ban igaza van.

2022. jún. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
A nagy átlagnak a mobil lóg a kezében, reggel csipakinyitás után, jaa, bocs, szóval délben csipakinyitás után a socmedia fontosabb, mint az tükörtojást megcsinálni. Majd rendelünk pizzát este 8-kor, addig meg csak eltelik valahogy az a pár óra.
2022. jún. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!