Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok férfi miért inkább a buta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért inkább a buta lányokat választja vagy azokat akikért nem kell nagy befektetést tenni illetve túl sok időt rá pazarolni?

Figyelt kérdés
Számtalanszor tapasztalom, hogy amint pl szóba kerül, hogy szeretem a másikat megismerni és várni a szexszel, mert szükségem van hozzá valamiféle érzelemre, utána többet nem jelentkeznek. Volt olyan is, aki megtudta, hogy mérnök vagyok és már másnap a kukába kerültem. Volt férfi, akiről kiderült, hogy évek óta azért nem szólított le, mert ránézésre elérhetetlennek tűntem. Ezen pl kiakadtam, mert mi az, hogy ránézésre elérhetetlen? Nyilván egy trx edzésen arra fogok koncentrálni és nem mosolyogni a világba, mert alapvetően nem pasizni megyek oda, viszont nem zárkózom el semmitől. És az a bajom, hogy alapvetően azt látom a környezetemben is, hogy sok szép és okos nő él egyedül hasonló okból kifolyólag. Mi lehet a baj?

2022. jún. 6. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Mert az hajlandó vele szóba állni.
2022. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Ebből a rövid szövegedből is süt a beképzeltség, nem lehet, hogy élőben is? Persze lehet hogy rosszul látom, én csak egy "buta lány" vagyok, akit szeretni szoktak a férfiak, mert nem játszom a jégkiralynőt.
2022. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ezek mind független dolgok, miért veszed egy kalap alá?

- szexnek semmi köze az intelligenciához. Te szerelemből akarsz szexelni, más nem. Ezen nem kell kiakadni.

- a végzettséged okozhat problémát, mert sokan náluk kevésbé sikeres nőket keresnek. Szükségük van a felsőbbrendűség érzetére. Ezen sem kéne kiakadni, mert legalább hamar kiderült és nem bántalmazó kapcsolatban próbál lehúzni a szintjére.

- az, hogy elérhetetlennek tűnsz a kisugárzásod hozománya. Lehet negatív jeleket küldesz, de akár egyszerűen lehetőséget nem adsz ismerkedésre; pl. edzés után azonnal mész öltözni és haza.


Mi lehet a baj? Olyan embert kérdezzél, aki ismer. De azért megkérdezném, hogy milyen gyakran mész olyan közösségbe, ahol van lehetőség beszélgetni, ismerkedni?

2022. jún. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3. Járok sok helyre, kiállításokra, edzésre, csoportos kirándulásokra, bringás túrára. A legtöbb volt párom azonban megjegyezte, hogy ránézésre introvertáltnak tűnök. De alapvetően én olyan vagyok, hogy kell 5 perc ahhoz, hogy egy idegennel feloldódjak és már egyből nem vagyok az. Az exem is azt mondta, hogy Őt is komolyan meglepte, hogy mennyire közvetlen lettem vele 5 perc beszélgetés után, mert nem erre számított és kb szöges ellentettje vagyok az első benyomásának. De én mindigis ilyen voltam. Ezen nem tudok változtatni. Lehet elsőre kis szende, szűzies királylánynak tűnök, pedig nem vagyok az. 😊
2022. jún. 6. 10:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt érzem, hogy a kisugárzásoddal van baj.
2022. jún. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A hármas elég jól összefoglalta. Csak pár gondolattal egészíteném ki. Pl én sem pasizni járok edzés címszóval, pláne, mivel 95%-ban nők vagyunk, legtöbbünk pedig már férjnél, vagy komoly kapcsolatban van, de azért van időnk nevetni, meg egymáshoz szólni gyakorlatok közt, vagy utána együtt lógni kicsit, ha nem is minden alkalommal. Pedig elég keményen edzünk mi is. Ma is olyan izomlázam van, hogy alig tudok felállni, pedig 5 éve csinálom. Szóval attól, hogy komolyan veszed az edzést, vagy bármit, nem kell karót nyeltnek lenni. Valószínűleg emiatt érezte azt az illető, mert oltári merev vagy. Nem feltétlenül baj ez sem, csak ebben esetben lehet neked kellene nyitnod, ha valaki szimpatikus.

A másik, nem tudhatod, valóban az volt-e az ok az eltűnésre, amit írtál. Hacsak nem ők mondták, de a leírásod alapján nem, mivel soha többé nem kerestek. Lehet valami más volt antipatikus számukra benned, csak ugyanakkor került elő az is. Vagy egyszerűen hiába voltál szimpi, de nem te lettél a "befutó", más jobban megtetszett nekik, és ezért lezárták a veled való ismerkedést. Persze, benne van a pakliban, hogy csak szexet akartak, de akkor meg miért gond, hogy eltűntek? Nem ugyanarra volt igényetek, ez van.

2022. jún. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztlom, kérdező. AKárki akármit is mond, sok igazság van benne.
2022. jún. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Sok férfi miért inkább a buta lányokat választja vagy azokat akikért nem kell nagy befektetést tenni illetve túl sok időt rá pazarolni?"

Nem olyan sok ám az. És sok nő buta, miközben okosnak gondolja magát. És sok nő is ugyanezt csinálja.


"Számtalanszor tapasztalom, hogy amint pl szóba kerül, hogy szeretem a másikat megismerni és várni a szexszel, mert szükségem van hozzá valamiféle érzelemre, utána többet nem jelentkeznek."

Itt az egésznek köze nincs az értelmi szinthez egyik oldalról sem. Aki csak szexet akar, az nem fog hónapokig várni. Aki kapcsolatot akar ÉS mellette szexelni is azzal, akivel ismerkedik, az sem. Én sem várnék már hónapokat. Egyszerűen nincs semmi értelme számomra. Ha valakinek bejövök és megvan a kémia, akkor akarni fog az ágyban is.


"Volt olyan is, aki megtudta, hogy mérnök vagyok és már másnap a kukába kerültem."

Nem feltétlenül ettől, hanem lehet, hogy a stílusodtól is. Nekem is volt már olyan lány, aki megtudta, hogy mérnökin vagyok, aztán mondta, hogy biztos túl okos vagyok hozzá, ezért nem érzi, hogy hozzám illene. 1-1 ilyen esetből azért ne vonjunk már le általánosításokat...


"Volt férfi, akiről kiderült, hogy évek óta azért nem szólított le, mert ránézésre elérhetetlennek tűntem."

Hát ránézésre azért nem az intelligenciáját mondja meg az ember a másiknak... Nem azért nem akart téged, mert buta nőt akart, hanem mert kinézetre jobbnak látott, mint az ő szintje.

(Ezt egyébként a csajoknál reklamáld le, akik paraszt módon elküldik a normálisan próbálkozó srácokat és tucatcsajként is csak top pasit akarnak.)


"És az a bajom, hogy alapvetően azt látom a környezetemben is, hogy sok szép és okos nő él egyedül hasonló okból kifolyólag. Mi lehet a baj?"

Nincs ebben semmi baj. Ezt maguknak köszönhetik. Ha nekik így nem jó, hát választanak egy normális pasit. Okos és szép a barátnőm, kb. 2 naponta próbálkozik nála valaki. Tudod mi a titka? Nem panaszkodik és normális pasit választott. Ezt bármelyik nő megteheti.

2022. jún. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!