Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Harmadik randi lenne de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik randi lenne de fokhagymásat ettem ebédre. Mondjam le?

Figyelt kérdés

Van egy férfj, neten találkoztunk, 2 randi volt, a másodikon meg is csókolt. Ma megyünk étterembe randizni. Viszont totál megfeledkeztem a randi + fokhagyma párosról és mivel covid óta gyengén érzem az ízeket, elég fokhagymásan főzök, meg is ettem ebédre.

Ettem rá almát, tictacot, mindent megteszek. De a legnagyobb bajom hogy a posztcovid miatt fogalmam sincs hogy milyen brutál szagom lehet. Este 6kor találkoznánk és nem akarok már a csóknál elbukni hogy azt higgye, annyira nem vagyok képes hogy randi napon kerülöm a hagymát.

Szerintetek mondjam le és ajánljak új dátumot vagy kockáztassam meg rágóval, tictaccal, messze üléssel?

24N


2022. jún. 7. 12:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

Engem nem zavarna, szeretem a fokhagyma illatát. :) Ennyitől szerintem senki sem ábrándulna ki.

Igyál egy jó erős feketekávét, az elnyomja a szagot.

2022. jún. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Egyetek együtt egy jó burgert ,sok hagymàval 😁
2022. jún. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

"hogy azt higgye, annyira nem vagyok képes hogy randi napon kerülöm a hagymát."

Nem értem én ezt a világot 😂

2022. jún. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
29%
este 6-ra már semmi nem érződik belőle
2022. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Ház ezt jól elszúrtad, a fokhagymát másnap is érezni valakin. Ehetsz bármit, de garantált hogy a pasi észreveszi
2022. jún. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
Beteg egy világ ez.
2022. jún. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Építően kérlek. Mondjam le vagy nem ettől fog kiábrándulni?
2022. jún. 7. 12:51
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp se mondd le, és tényleg hagymásat egyetek 😃
2022. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szegfűszeget, fahéjat vagy petrezselyem zöldjét kell rágcsálni.

Pl: a Gingisol szájápoló oldat is szegfűszegolajat, mentolt és kamillát tartalmaz, az is friss leheletet biztosít.

2022. jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én rágóznék, és találkozáskor mondanám nevetve, hogy bocsi, fokhagymásat ebédeltem. Aki ilyentől kiábrándul a másikból, azért nem kár. Ha hosszú távú kapcsolatot terveztek, úgyis fogtok egymás mellett hagymát enni.

Az egyik barátnőm mondta, hogy ő mindig úgy megy a randira, mint sima hétköznapokon, nem rittyenti ki magát - most ez persze nem szorosan a hagyma-téma, inkább az, hogy az első randikon mindenki a legjobb oldalát akarja mutatni.

Barátnőm azt mondta, ő nem árul zsákbamacskát, ha együtt lesz az illetővel, ezt fogja kapni. Jó nyilván nem állít oda az ember büdös szájjal, szőrös lábbal, mackó nadrágban. Kell egy aranyközépút, mindenkinek vannak jobb és rosszabb napjai.

2022. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!