Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Harmadik randi lenne de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik randi lenne de fokhagymásat ettem ebédre. Mondjam le?

Figyelt kérdés

Van egy férfj, neten találkoztunk, 2 randi volt, a másodikon meg is csókolt. Ma megyünk étterembe randizni. Viszont totál megfeledkeztem a randi + fokhagyma párosról és mivel covid óta gyengén érzem az ízeket, elég fokhagymásan főzök, meg is ettem ebédre.

Ettem rá almát, tictacot, mindent megteszek. De a legnagyobb bajom hogy a posztcovid miatt fogalmam sincs hogy milyen brutál szagom lehet. Este 6kor találkoznánk és nem akarok már a csóknál elbukni hogy azt higgye, annyira nem vagyok képes hogy randi napon kerülöm a hagymát.

Szerintetek mondjam le és ajánljak új dátumot vagy kockáztassam meg rágóval, tictaccal, messze üléssel?

24N


2022. jún. 7. 12:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%

#5: basszus, akinek ilyen jó orra van, menjen nagy parfüm gyártókhoz. Sokmillióért szagolhatják ki mindenféle termékek összetevőit...


Eszel rá valamit, használsz szájvizet, 6 óra múlva már nem lesz érezhető. De akár meg is írhatod neki, hogy ez van, szeretne-e így is találkozni. Jobb, mint hazudni.

2022. jún. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Első forgatókönyv: lemondod a randit valamilyen kamu ürüggyel. Hazudnod kell, amiben van kockázat, meg nem is jó érzés. Ha jól adod elő és korrekt a kifogásod, akkor valószínűleg minden oké, de elmarad lesz randi, mindenki csalódott lesz.


Második forgatóköny: elmégy, és megpórálod elnyomni a szagát. Jó eséllyel egész végig feszengeni fogsz, hogy vajon érzi-e, ami rányomja a bélyegét a randira. Ha megérzi, lehet azt fogja gondolni, hogy bakker ez a hülye büdösen jött randira.


Harmadik forgatókönyv: odamégy, és elmeséled neki az egészet, hozzátéve, hogy vártad a randit, és nem akartad ezért elhalasztani. Én, mint férfi ilyen helyzetben vagy ott megcsókolnálak, vagy azt mondanám, tudod mit: benyomok én is valami jó fokhagymásat, hogy ne érezd magad kellemetlenül.

2022. jún. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%

12-es harmadik opcióját adom. Én ha nagyon izgultam egy randi előtt, de valami ilyesmit benéztem, mindig elmondtam. Volt olyan, hogy randi napján jött ki herpesz a számon. Lemondani nem akartam, mert nagyon tetszett a srác, nem első randink volt már. Lekezeltem, ahogy tudtam, elmentem, és elmondtam, hogy bocsi, ma reggeli fejlemény, de mindenképp találkozni akartam, és teljesen oké, ha így nincs csók, majd legközelebb. Azonnal megcsókolt. (Nem, nem lett herpeszes utána, nekem ez a gyermekkori bárányhimlő szövődménye, sajnos évi 1-2 alkalommal mindig kijön, ha legyengül az immunrendszerem.)

És ez durvább, mint az, hogy fokhagymát ettél :D De olyan férfit nem fognak az ilyenek érdekelni, akinek tényleg tetszel.

2022. jún. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
#12-vel egyetértek maximálisan. Válaszd a 3. opcióját.
2022. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
50%

Hát de tényleg annyira se vagy képes, hogy randi napon ne egyél fokhagymásat😄🤷🏻‍♀️

Szerintem moss fogat vagy 2x aztán rágó.

2022. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Én simán elmondanám, hogy "ne haragudj, fokhagymásat ettem ma - ha szeretnéd átrakni emiatt egy másik napra a randit, szólj".
2022. jún. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

#16, ez egy járható út, de göröngyös. Ha szó szerint így tálalod, nekem kicsit így hangozna: "nekem igazából hótmindegy, hogy randizunk-e ma, döntsd el te".


Én inkább azt mondanám, "Sajnos figyelmetlenségből fokhagymásat ettem, mindent megteszek, de tartok tőle, hogy lesz egy kis szájszagom. Nagyon szeretnék veled randizni ma, de ha kicsit is zavar a dolog, akkor mégis inkább keressünk egy másik időpontot".

2022. jún. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell nagy feneket keríteni ennek. Menj el a randira és ott a helyszínen mondd el neki, hogy fokhagymásat ettél, de emiatt nem hagytad volna ki a vele való találkozást. Sokakat nem zavar, de ebben legalább benne van, hogy fontos volt számodra, hogy találkozzatok. Nem emiatt fog kiábrándulni szerintem. :D
2022. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Na mi volt?
2022. jún. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, elmentem, szóltam is, köszönéskor elmaradt a csók, aztán kb 1 óráig bírtui nélküle. Azt mondta nem érez semmit

(Rögtön ebéd után megettem egy almát, picut kesobb megittam fwl liter tejet semlegesiteni a fokhagyma enzimeket amik a veraramba szivodnanak es utana estig orankent fogat (nyelvet, stb) mostam

Ezek szerint bevált vagy csak óriási a tűréshatára

2022. jún. 8. 11:01
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!