Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnek talalni magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnek talalni magamnak egy rendes lanyt, holl talalhatok a legkonnyebben?

Figyelt kérdés
22 eves vagyok,eddig volt egy par kapcsolatom,de voltak alkalmik is,nagyon beleuntam ezekbe a flortolesekbe,egy rendes baratnot szeretnek akimellett jol erezzem magam,de holl talalok ilyet?
2010. szept. 19. 10:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
szerintem olyan nincs: S
2010. szept. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ha egy 5 évvel fiatalabb lennél menne a dolog :P
2010. szept. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
engemet a korkulombseg nem zavar egyeltalan,csak legyen aki szeressen es szeressek
2010. szept. 19. 11:08
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
engemet :DDDDD hát falun nincs annyi lehetőség mint városba :DDD
2010. szept. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
igen, falun mondjuk nehezebb mint itt Pesten :P
2010. szept. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Sztem vegyél egy guminőt
2010. szept. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kiskecske, hátső lába a gumiveszkóba, aztán mehet a mókázás!
2010. szept. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

nemtudom, de nekem is megmondhatná valaki

ez az engemet erős volt:D:D:D

2010. szept. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
csak annyi hogy romaniaban elek es nem megy a magyar nyelv tokeletesen,de orvendek hogy ti minden szot jol mondtok es helyesen irtok le,hacsak a helyesiras miatt irtok akkor miert vagytok itt?ezert fizet nektek valaki?mert engemet is erdekelne,szanalmasak vagytok eskuszom,paraszt 10 en evesek
2010. szept. 19. 12:18
 10/16 anonim ***** válasza:
miért gondolod, hogy egy RENDES LÁNYT találni könnyű? a rendes lányokért meg kell dolgozni! Pont attól RENDES lány, hogy sem magát, sem az érzéseit nem adja egy hét alatt oda! Az meg, hogy veled hasonló értékrenddel bírjon... keress olyan helyen, ahol te is gyakran megfordulsz... pl. ha van valami hobbid, sprotolsz, stb... ne a discoban keresd, mert nagy valószínűséggel ott nem leled!
2010. szept. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!